О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С 26/23 "О бюджете Сепеевского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2023 года № 8С 9/17
Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата "О бюджете Сепеевского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С 26/23 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сепеевского сельского округа на 2023-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 462 428,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 670,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 240,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 455 517,6 тысяч тенге;
2) затраты – 463 009,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -581,6 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 581,6 тысяча тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 581,6 тысяча тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Атбасарского
районного маслихата
Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата

Атбасар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/23 "2023-2025 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 8С 9/17 шешімі
Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С 26/23 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Сепе ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 462 428,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 670,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 240,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 455 517,6 мың теңге;
2) шығындар – 463 009,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -581,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 581,6 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 581,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешiм 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының

от 23 декабря 2022 года
№ 7С 26/23
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2023 год
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
430 353,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
10 000,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
8 000,0
Экспертиза качества работ и материалов средний ремонт дорожной сети села Есенгельды
1 000,0
Экспертиза качества работ и материалов средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Атбасар-Сочинское"- Есенгельды 48-90 км Атбасарского района

2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С 26/23 шешіміне
4 қосымша
2023 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
430 353,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
10 000,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
8 000,0
Есенгелді ауылының жол жүйелерін орташа жөндеу жұмыстары мен материалдарының сапасын сараптау
1 000,0
Атбасар ауданының "Атбасар-Сочинское"-Есенгелді 48-90 км аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу жұмыстары мен материалдарының сапасын сараптау

1 000,0
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
420 353,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Есенгельды по улицам Амангельды и Тын
173 209,0
Средний ремонт внутрипоселковых дорог села Есенгельды по улице Бейбитшилик
147 144,0
Средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Атбасар-Сочинское"- Есенгельды 48-90 км Атбасарского района
100 000,0

1 000,0
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
420 353,0
Есенгелді ауылының Амангелді және Тың көшелері бойынша кентішілік жолдарын орташа жөндеу
173 209,0
Есенгелді ауылының Бейбітшілік көшесі бойынша кентішілік жолдарын орташа жөндеу
147 144,0
Атбасар ауданының "Атбасар-Сочинское"-Есенгелді 48-90 км аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеу
100 000,0