О бюджете села Новосельское на 2024-2026 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С 10/10.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Новосельское на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 37 221,5 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 923,1 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 263,9 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 658,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 376,5 тысяч тенге;
2) затраты – 37 360,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 139,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 139,0 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С 10/10 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Новосельское ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 37 221,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 923,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 263,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 658,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 376,5 мың теңге;
2) шығындар – 37 360,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 139,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 139,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 139,0 мың теңге.

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22.11.2024 № 8С 22/14 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете села Новосельское на 2024 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет села Новосельское в сумме 15 980 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете села Новосельское на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 22.11.2024 № 8С 22/14 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Новосельское ауылының бюджетінде, аудандық бюджеттен Новосельское ауылының бюджетіне берiлетiн 15 980 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Новосельское ауылының бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С 10/10
Бюджет села Новосельское на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22.11.2024 № 8С 22/14 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С 10/10 шешіміне
1- қосымша
2024 жылға арналған Новосельское ауылының бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 22.11.2024 № 8С 22/14 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер