О бюджете Полтавского сельского округа на 2024-2026 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 22 декабря 2023 года № 8С 10/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Полтавского сельского округа на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 717,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 412,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 16 305,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 104,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -387,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – -387,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 387,9 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 желтоқсандағы № 8С 10/12 шешімі.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2- тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 717,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 412,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 16 305,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 104,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -387,9 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – -387,9 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 387,9 мың теңге;

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2024 № 8С 13/14 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть в бюджете Полтавского сельского округа на 2024 год объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Полтавского сельского округа в сумме 15 805 тысяч тенге.
3. Учесть, что в бюджете Полтавского сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые трансферты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 4.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 18.03.2024 № 8С 13/14 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджетінде, аудандық бюджеттен Полтавка ауылдық округінің бюджетіне берiлетiн 15 805 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджетінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер 4-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.

4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Атбасарского районного маслихата Н.Рахимов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 22 декабря 2023 года
№ 8С 10/12
Бюджет Полтавского сельского округа на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2024 № 8С 13/14 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысячи тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

4. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық мәслихатының төрағасы Н.Рахимов
Атбасар аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С 10/12 шешіміне
1-қосымша
2024 жылға арналған Полтавка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 18.03.2024 № 8С 13/14 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. Кірістер

от 22 декабря 2023 года
№ 8С 10/12
Целевые трансферты из вышестоящих бюджетов на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.03.2024 № 8С 13/14 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Всего
500,0
Целевые текущие трансферты из районного бюджета
500,0
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
500,0

2023 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 8С 10/12 шешіміне
4-қосымша
2024 жылға арналған жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 18.03.2024 № 8С 13/14 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
500,0
Аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
500,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
500,0