О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-35-7 "О бюджете Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 7 июня 2023 года № 8С-6-8
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Кызылжарского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-35-7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176732) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023 – 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 33937,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3972,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29965,0 тысяч тенге;
2) затраты – 36039,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2102,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2102,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Астраханского районного маслихата М. Қожахмет
Секретарь Астраханского районного маслихата М. Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 7 июня
2023 года № 8С-6-8
Приложение 1 к решению
Астраханского районного
маслихата от 23 декабря
2022 года № 7С-35-7
Бюджет Кызылжарского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-35-7 "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 7 маусымдағы № 8С-6-8 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-35-7 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176732 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Қызылжар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 33937,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3972,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 29965,0 мың теңге;
2) шығындар – 36039,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2102,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2102,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 7 маусымдағы
№ 8С-6-8 шешіміне
1 қосымша
Астрахан аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 7С-35-7 шешіміне
1 қосымша
2023 жылға арналған Қызылжар ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР