О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2023 года № 8С-14-2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024 – 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 4972527,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1301010,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34163,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12698,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3624653,7 тысяч тенге;
2) затраты – 5118076,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -6545,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 27690,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34235,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -139003,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 139003,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2024 № 8С-29-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района, в сумме 320683 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 202 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и бюджету села Каменка, в сумме 255684 тысяч тенге, в том числе:
Астраханскому сельскому округу 1607 тысяч тенге;
Есильскому сельскому округу 31399 тысяч тенге;
Жалтырскому сельскому округу 24660 тысяч тенге;
Колутонскому сельскому округу 30075 тысяч тенге;
Кызылжарскому сельскому округу 24626 тысяч тенге;
Николаевскому сельскому округу 23521 тысяч тенге;
Новочеркасскскому сельскому округу 14130 тысяч тенге;
Острогорскому сельскому округу 26959 тысяч тенге;
Первомайскому сельскому округу 22027 тысяч тенге;
Староколутонскому сельскому округу 20596 тысяч тенге;
Узункольскому сельскому округу 13932 тысяч тенге;
селу Каменка 22152 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8С-14-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 – 2026 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4972527,1 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1301010,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34163,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12698,7 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 3624653,7 мың теңге;
2) шығындар – 5118076,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 6545,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 27690,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34235,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -139003,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –139003,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 8С-29-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджет көлемінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін 320683 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне және Каменка ауылының бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 255684 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Астрахан ауылдық округіне 1 607 мың теңге;
Есіл ауылдық округіне 31399 мың теңге;
Жалтыр ауылдық округіне 24660 мың теңге;
Колутон ауылдық округіне 30075 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округіне 24626 мың теңге;
Николаев ауылдық округіне 23521 мың теңге;
Новочеркасск ауылдық округіне 14130 мың теңге;
Острогорск ауылдық округіне 26959 мың теңге;
Первомай ауылдық округіне 22027 мың теңге;
Старый Колутон ауылдық округіне 20596 мың теңге;
Ұзынкөл ауылдық округіне 13932 мың теңге;
Каменка ауылына 22152 мың теңге.

6. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 34235,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2024 № 8С-20-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 23640,8 тысяч тенге.

6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 34235,6 мың теңге сомасында негізгі борышты өтеу көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 09.04.2024 № 8С-20-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 23640,8 мың теңге сомасында бекітілсін.

Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2024 № 8С-29-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2024 год, согласно приложению 6.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Астраханского районного маслихата М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата

Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 8С-29-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының

41180,6
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
16786,6
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
3370,2
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
3370,2
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
3370,2
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
289160,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
289160,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44245,2
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
44248,7
005
Государственная адресная социальная помощь
19894,6
006
Оказание жилищной помощи
563,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
99684,5
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
1246,1
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
203,6
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3737,4
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
48573,3
027
Реализация мероприятий по социальной защите населения
9113,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
17651,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2272973,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
157102,6
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
50,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1291,4
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
155637,9
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту

41180,6
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
16786,6
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
3370,2
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
3370,2
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
3370,2
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
289160,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
289160,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44245,2
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
44248,7
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
19894,6
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
563,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
99684,5
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
1246,1
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
203,6
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
3737,4
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
48573,3
027
Халықты әлеуметтік қорғау жөніндегі іс-шараларды іске асыру
9113,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
17651,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2272973,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
157102,6
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
50,0
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
1291,4
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
155637,9
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу

12907,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
12907,2
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
17213,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
17213,9
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
49654,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
49654,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
26036,2
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
23618,2
12
Транспорт и коммуникации
101038,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
101038,0
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
101038,0
13
Прочие
717952,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23640,8
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
23640,8
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
694312,0
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
694312,0
14
Обслуживание долга
7211,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7211,4
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
7211,4
15
Трансферты
478647,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
478647,0
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1,5
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
205610,0
038
Субвенции
255684,0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
17351,5
III.Чистое бюджетное кредитование
-6545,6
Бюджетные кредиты
27690,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
27690,0

12907,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12907,2
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
17213,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
17213,9
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
49654,4
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
49654,4
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26036,2
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
23618,2
12
Көлiк және коммуникация
101038,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
101038,0
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
101038,0
13
Басқалар
717952,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23640,8
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
23640,8
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
694312,0
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
694312,0
14
Борышқа қызмет көрсету
7211,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7211,4
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
7211,4
15
Трансферттер
478647,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
478647,0
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1,5
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
205610,0
038
Субвенциялар
255684,0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару
17351,5
III. Таза бюджеттік кредиттеу
-6545,6
Бюджеттік кредиттер
27690,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
27690,0

от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2024 № 8С-29-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
2711564,0
Целевые текущие трансферты
18809,0
в том числе
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трасферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 8С-29-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
БАРЛЫҒЫ
2711564,0
Берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
18809,0
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға

1158,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами (подгузники)
17651,0
Целевые трансферты на развитие
2665065,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
строительство водопроводных сетей в селе Жамбыл Астраханского района Акмолиснкой области

1158,0
Қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен (жөргектер) қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
17651,0
Берілетін нысаналы даму трансферттері
2665065,0
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі)
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Ақмола облысы Астрахан ауданы Жамбыл ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы

379109,0
строительство водопроводных сетей в селе Камышенка Астраханского района Акмолинской области
1158910,0
реконструкция водопроводных сетей в с. Жарсуат ГКП на ПВХ "Комхоз" при акимате Астраханского района, Акмолинской области
432734,0
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
Строительство Дома культуры со спортивным сооружением в селе Новочеркасское Астраханского района, Акмолинской области
694312,0
Бюджетные кредиты
27690,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
27690,0
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29.11.2024 № 8С-29-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
620095,5
Целевые текущие трансферты
620095,5
в том числе
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью

379109,0
Ақмола облысы Астрахан ауданы Камышенка ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы
1158910,0
Ақмола облысы, Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы "Комхоз" ШЖҚ МКК бойынша Жарсуат кентінің су құбыры желілерін қайта жаңғырту
432734,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
Ақмола облысы Астрахан ауданының Новочеркасск ауылындағы спорттық құрылысы бар Мәдениет үйінің құрылысы
694312,0
Бюджеттік кредиттер
27690,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
27690,0
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 29.11.2024 № 8С-29-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың тенге
БАРЛЫҒЫ
620095,5
Ағымдағы нысаналы трансферттер
620095,5
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға

31000,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
44248,7
На выплату государственной адресной социальной помощи
16160,0
На возмещение затрат по единовременным выплатам гражданам, пострадавшим вследствие паводков, содержанию государственного органа и оказанию социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
30112,4
На создание и содержание центров по поддержке семей
9113,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
4615,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
369,7
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
461,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
На ремонт объектов культуры
разработка проектно-сметной документации и государственной экспертизы на капитальный ремонт Острогорского сельского клуба в селе Новый Колутон Астраханского района
7127,8
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
На развитие жилищно-коммунального хозяйства

31000,0
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
44248,7
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
16160,0
Су тасқынынан зардап шеккен азаматтарға біржолғы төлемдер, мемлекеттік органды ұстау және мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету бойынша шығыстарды өтеуге
30112,4
Отбасыларды қолдау жөніндегі орталықтарды құруға және ұстауға
9113,0
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
Ауғаныстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
4615,0
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
369,7
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
461,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мәдениет объектілерін жөндеуге
Астрахан ауданы Новый Колутон ауылындағы Острогорск ауылдық клубын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы және мемлекеттік сараптаманы әзірлеу
7127,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға

на завершение отопительного сезона 2023-2024 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
6795,0
текущий ремонт теплотрасс ГКП на ПХВ "Комхоз" при акимате Астраханского района
28322,6
текущий ремонт прилегающей территории к средней школе и акимата в с. Старый Колутон Астраханского района
19911,4
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Комхоз"

Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2023-2024 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
6795,0
Астрахан ауданы әкімдігі жанындағы "Комхоз" ШЖҚ МКК жылу трассасын ағымдағы жөндеу
28322,6
Астрахан ауданы Старый Колутон ауылындағы орта мектепке және әкімдікке іргелес аумаққа ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу
19911,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
"Комхоз" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға

201859,7
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
средний ремонт улично-дорожной сети села Новый Колутон Астраханского района
79797,0
средний ремонт подъездной дороги КС-AS-14 к селу Оксановка протяженностью 12,5 км
100000,0
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
инвентаризация надземных и подземных коммуникаций в селе Астраханка

201859,7
Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
Астрахан ауданы Новый Колутон ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу
79797,0
Оксановка ауылына кіреберіс КС-AS-14 жолын орташа жөндеу ұзындығы 12,5 км
100000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Даму және құрылыс сызбаларын әзірлеуге, инженерлік желілерді түгендеуге
Астрахан ауылындағы жер үсті және жерасты коммуникацияларын түгендеу

23618,2
На приобретение, выкуп жилья и (или) квартир жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
16584,0
Приложение 6 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2024 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

23618,2
Коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үйді және (немесе) пәтерлерді, сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
16584,0
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
6 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарулы процесінде секвестриленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру