О районном бюджете на 2024-2026 годы
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 21 декабря 2023 года № 8С-14-2.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2024 – 2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 5419691,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1315926,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17608,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 11208,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4074949,1 тысяч тенге;
2) затраты – 5437824,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - -2853,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 31382,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 34235,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -15279,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 15279,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2024 № 8С-22-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в объеме районного бюджета на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджет района, в сумме 320683 тысяч тенге.
3. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 2024 год целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета согласно приложению 4.
4. Учесть в составе поступлений районного бюджета на 202 год целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 5.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов и бюджету села Каменка, в сумме 255684 тысяч тенге, в том числе:
Астраханскому сельскому округу 1607 тысяч тенге;
Есильскому сельскому округу 31399 тысяч тенге;
Жалтырскому сельскому округу 24660 тысяч тенге;
Колутонскому сельскому округу 30075 тысяч тенге;
Кызылжарскому сельскому округу 24626 тысяч тенге;
Николаевскому сельскому округу 23521 тысяч тенге;
Новочеркасскскому сельскому округу 14130 тысяч тенге;
Острогорскому сельскому округу 26959 тысяч тенге;
Первомайскому сельскому округу 22027 тысяч тенге;
Староколутонскому сельскому округу 20596 тысяч тенге;
Узункольскому сельскому округу 13932 тысяч тенге;
селу Каменка 22152 тысяч тенге.

2024-2026 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 желтоқсандағы № 8С-14-2 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024 - 2026 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5419691,1 мың теңге, оның ішінде:
салық түсімдері – 1315926,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17608,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11208,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4074949,1 мың теңге;
2) шығындар – 5437619,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – - 2853,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 31382,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 34235,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -15074,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –15074,6 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.04.2024 № 8С-21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған аудандық бюджет көлемінде облыстық бюджеттен аудан бюджетіне берілетін 320683 мың теңге сомасында бюджеттік субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2024 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында республикалық бюджеттен 4 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.
4. 2024 жылға арналған аудандық бюджет түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен 5 қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
5. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне және Каменка ауылының бюджетіне берілетін субвенциялар көлемі 255684 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Астрахан ауылдық округіне 1 607 мың теңге;
Есіл ауылдық округіне 31399 мың теңге;
Жалтыр ауылдық округіне 24660 мың теңге;
Колутон ауылдық округіне 30075 мың теңге;
Қызылжар ауылдық округіне 24626 мың теңге;
Николаев ауылдық округіне 23521 мың теңге;
Новочеркасск ауылдық округіне 14130 мың теңге;
Острогорск ауылдық округіне 26959 мың теңге;
Первомай ауылдық округіне 22027 мың теңге;
Старый Колутон ауылдық округіне 20596 мың теңге;
Ұзынкөл ауылдық округіне 13932 мың теңге;
Каменка ауылына 22152 мың теңге.

6. Учесть, что в районном бюджете на 2024 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 34235,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2024 № 8С-20-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2024 год в сумме 26887 тысяч тенге.

6. 2024 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 34235,6 мың теңге сомасында негізгі борышты өтеу көзделгені ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 09.04.2024 № 8С-20-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2024 жылға арналған резерві 26887 мың теңге сомасында бекітілсін.

8. Утвердить перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2024 год, согласно приложению 6.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Астраханского районного маслихата М.Қожахмет
Приложение 1 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Районный бюджет на 2024 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 16.05.2024 № 8С-22-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. ДОХОДЫ

8. 2024 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының төрағасы М.Қожахмет
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
1 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.04.2024 № 8С-21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР

112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
42335,0
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
42014,0
005
Повышение эффективности деятельности депутатов маслихатов
321,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
178884,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
176470,0
003
Капитальные расходы государственного органа
2000,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
414,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
292283,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
28805,3
013
Капитальные расходы государственного органа
922,9
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
158467,0
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
104088,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
65976,2
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
62572,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1041,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
2363,0
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
20262,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
19762,0
003
Капитальные расходы государственного органа
500,0
02
Оборона
57462,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
57462,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
4326,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
34779,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
18357,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
11350,8
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
11350,8
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
11350,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение

112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
42335,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
42014,0
005
Мәслихаттар депутаттары қызметінің тиімділігін арттыру
321,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
182884,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
176470,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
6000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
414,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
287104,4
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30016,0
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1000,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
152000,0
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
104088,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
66047,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62572,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1112,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
2363,0
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
20262,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19762,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
500,0
02
Қорғаныс
31469,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
31469,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
4326,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
8786,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
18357,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
7996,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
7996,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
7996,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру

260230,4
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
260230,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
44653,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
44470,0
005
Государственная адресная социальная помощь
26300,0
006
Оказание жилищной помощи
3000,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
70643,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
997,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
353,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
4277,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой абилитации и реабилитации лица с инвалидностью
47059,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
18478,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2589661,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
119849,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
1517,1
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
114576,0
059
Текущий и капитальный ремонт фасадов, кровли многоквартирных жилых домов, направленных на придание единого архитектурного облика населенному пункту
3756,4
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
2469811,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
132904,9
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
2336907,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
426361,3
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
69834,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
35947,0

260230,4
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
260230,4
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44653,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
44470,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
26300,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
3000,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
70643,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедектігі бар балаларды материалдық қамтамасыз ету
997,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
353,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
4277,0
017
Мүгедектігі бар адамды абилитациялаудың және оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмекпен, сурдотехникалық және тифлотехникалық құралдармен, мiндеттi гигиеналық құралдармен, арнаулы жүріп-тұру құралдарымен қамтамасыз ету, сондай-ақ санаторий-курорттық емдеу,жеке көмекшінің және ымдау тілі маманының қызметтерімен қамтамасыз ету
47059,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
18478,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2599485,3
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
128483,3
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3000,0
018
Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру
2400,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
113083,3
059
Елді мекенге бірыңғай сәулеттік келбет беруге бағытталған, көппәтерлі тұрғын үйлердің қасбеттерін, шатырларын ағымдағы немесе күрделі жөндеу
10000,0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
2471002,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
132905,0
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
2338097,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
444837,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
69945,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36058,0

от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 22.04.2024 № 8С-21-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
3208518
Целевые текущие трансферты
19675
в том числе
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий

2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
4 қосымша
2024 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трасферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 22.04.2024 № 8С-21-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
БАРЛЫҒЫ
3208518
Берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
19675
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын арттыруға

1197
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
увеличение норм обеспечения лиц с инвалидностью обязательными гигиеническими средствами (подгузники)
17651
санаторно-курортное лечение детям с ментальными нарушениями
827
Целевые трансферты на развитие
3157461
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
строительство водопроводных сетей в селе Жамбыл Астраханского района Акмолиснкой области
387743
строительство водопроводных сетей в селе Камышенка Астраханского района Акмолинской области
1185053
реконструкция водопроводных сетей в с. Жарсуат ГКП на ПВХ "Комхоз" при акимате Астраханского района, Акмолинской области
703533
Строительство инженерно-коммуникационной инфраструктуры к 45-ти квартирным жилым домом в селе Астраханка, Астраханского района, Акмолинской области (1,2 позиции)
131787
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
Строительство Дома культуры со спортивным сооружением в селе Новочеркасское Астраханского района, Акмолинской области
749345
Бюджетные кредиты
31382
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
31382
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата
от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2024 год
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 09.04.2024 № 8С-20-2 (вводится в действие с 01.01.2024).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО

1197
Қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі ауданның (облыстық маңызы бар қаланың)
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
мүгедектігі бар адамдарды міндетті гигиеналық құралдармен (жөргектер) қамтамасыз ету нормаларын ұлғайту
17651
ментальді бұзушылықтары бар балаларға санаторий-курорттық емдеу
827
Берілетін нысаналы даму трансферттері
3157461
оның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі)
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Ақмола облысы Астрахан ауданы Жамбыл ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы
387743
Ақмола облысы Астрахан ауданы Камышенка ауылындағы су құбыры желілерінің құрылысы
1185053
Ақмола облысы, Астрахан ауданы әкімдігінің жанындағы "Комхоз" ШЖҚ МКК бойынша Жарсуат кентінің су құбыры желілерін қайта жаңғырту
703533
Ақмола облысы, Астрахан ауданының, Астрахан ауылындағы 45 пәтерлі тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфоқұрылым құрылысы (1,2 позициялар)
131787
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
Ақмола облысы Астрахан ауданының Новочекасск ауылндағы спорттық құрылысы бар Мәдениет үйінің құрылысы
749345
Бюджеттік кредиттер
31382
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі)
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін бюджеттік кредиттер
31382
Астрахан аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
5 қосымша
2024 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 09.04.2024 № 8С-20-2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың тенге
БАРЛЫҒЫ

577128,9
Целевые текущие трансферты
536360,9
в том числе
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
На социальное обеспечение лиц с инвалидностью
31000,0
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
44470,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
21100,0
На социальную помощь отдельным категориям граждан
на единовременную социальную помощь ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
4615,0
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
370,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
461,0
на возмещение затрат на санаторно-курортное лечение ветеранам боевых действий на территории других государств
1071,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
На ремонт объектов культуры
разработка проектно-сметной документации и государственной экспертизы на капитальный ремонт Острогорского сельского клуба в селе Новый Колутон Астраханского района
7772,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
На развитие жилищно-коммунального хозяйства
на завершение отопительного сезона 2023-2024 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
6795,0
текущий ремонт теплотрасс ГКП на ПХВ "Комхоз" при акимате Астраханского района

577128,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
536360,9
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
Мүгедектігі бар адамдарды әлеуметтік қамсыздандыруға
31000,0
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын сатып алуға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге
44470,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
21100,0
Азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек көрсетуге
Ауғанстаннан кеңес әскерлерін шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмекке
4615,0
басқа мемлекеттер аумағындағы ұрыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
370,0
Чернобыль атом электр станцияндағы апаттың зардаптарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
461,0
басқа мемлекеттердің аумағында соғыс ардагерлеріне санаториялық-курорттық емделуге жұмсалған шығындарды өтеу үшін
1071,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
Мәдениет объектілерін жөндеуге
Астрахан ауданы Новый Колутон ауылындағы Острогорск ауылдық клубын күрделі жөндеуге жобалау-сметалық құжаттаманы және мемлекеттік сараптаманы әзірлеу
7772,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі)
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың 2023-2024 жылдарға жылу беру мезгілін аяқтауға (көмір сатып алу)
6795,0
Астрахан ауданы әкімдігі жанындағы "Комхоз" ШЖҚ МКК жылу трассасын ағымдағы жөндеу

39000,3
текущий ремонт прилегающей территории к средней школе и акимата в с. Старый Колутон Астраханского района
24291,4
На укрепление материально-технической базы в сфере жилищно-коммунального хозяйства
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Комхоз"
152000,0
На разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
средний ремонт улично-дорожной сети села Новый Колутон Астраханского района

39000,3
Астрахан ауданы Старый Колутон ауылындағы орта мектепке және әкімдікке іргелес аумаққа ағымдағы жөндеу жұмыстарын жүргізу
24291,4
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы материалдық-техникалық базаны нығайтуға
"Комхоз" ШЖҚ МКК-ның материалдық-техникалық базасын нығайтуға
152000,0
Жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
Астрахан ауданы Новый Колутон ауылының көше-жол желісін орташа жөндеу

79797,0
средний ремонт подъездной дороги КС-AS-14 к селу Оксановка протяженностью 12,5 км
100000,0
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
На разработку схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
инвентаризация надземных и подземных коммуникаций в селе Астраханка
23618,2
Целевые трансферты на развитие
40768,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
реконструкция системы водоснабжения в селе Астраханка, Астраханского района, Акмолинской области (7 очередь)
40768,0
Приложение 6 к решению
Астраханского районного маслихата

79797,0
Оксановка ауылына кіреберіс КС-AS-14 жолын орташа жөндеу ұзындығы 12,5 км
100000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Даму және құрылыс сызбаларын әзірлеуге, инженерлік желілерді түгендеуге
Астраханка ауылындағы жер үсті және жерасты коммуникацияларын түгендеу
23618,2
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
40768,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
Ақмола облысы, Астрахан ауданы, Астраханка ауылындағы сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту (7 кезек)
40768,0
Астрахан аудандық
мәслихатының

от 21 декабря 2023 года
№ 8С-14-2
Перечень районных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2024 год
Наименование
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

2023 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 8С-14-2 шешіміне
6 қосымша
2024 жылға арналған аудандық бюджеттердің атқарулы процесінде секвестриленуге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Атауы
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру