О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-35-9 "О бюджете Новочеркасского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 1 декабря 2023 года № 8С-12-10
Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджете Новочеркасского сельского округа на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-35-9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176744) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Новочеркасского сельского округа на 2023 – 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 28363,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7067,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21296,5 тысяч тенге;
2) затраты – 29865,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты -0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов -0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1501,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1501,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Астрахан аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-35-9 "2023-2025 жылдарға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 желтоқсандағы № 8С-12-10 шешімі
Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Новочеркасск ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-35-9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176744 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармағы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Новочеркасск ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28363,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7067,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 21296,5 мың теңге;
2) шығындар – 29865,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1501,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1501,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы, осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.