О внесении изменений и дополнения в решение Буландынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-31/1 "О бюджете города Макинск на 2023-2025 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 27 апреля 2023 года № 8С-3/2
Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О бюджете города Макинск на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7С-31/1 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Макинск на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 200974,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 172228,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 28746,6 тысяч тенге;
2) затраты – 227899,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 26924,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 26924,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Учесть, что в составе расходов бюджета города Макинск на 2023 год предусмотрены целевые трансферты в сумме 28746,6 тысяч тенге, в том числе:
целевые текущие трансферты, выделенные из районного бюджета в сумме 28746,6 тысяч тенге, в том числе:
28746,6 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.";
приложение 1 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.

Бұланды аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/1 "2023-2025 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 сәуірдегі № 8С-3/2 шешімі
Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-31/1 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 200974,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 172228,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 28746,6 мың теңге;
2) шығындар – 227899,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 26924,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 26924,5 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 2-1 тармақпен толықтырылсын:
"2-1. 2023 жылға арналған Макинск қаласы бюджетінің шығыстарының құрамында нысаналы трансферттер 28746,6 мың теңге сомасында ескерілсін, соның ішінде:
аудандық бюджеттен 28746,6 мың теңге сомасында бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
28746,6 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылықты дамытуға.";
жоғарыда көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.