О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 22 декабря 2022 года № 7С30-2 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2023 года № 8С10-2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 22 декабря 2022 года № 7С30-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 729 448,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 303 843,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 441,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6 152,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 407 012,7 тысяч тенге;
2) затраты – 1 745 942,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 29 569,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 41 345,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 776,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -46 063,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 063,4 тысяч тенге:
поступление займов – 41 345,5 тысяч тенге;

Егіндікөл аудандық мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С30-2 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 17 қарашадағы № 8С10-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2023 - 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 7С30-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 729 448,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 303 843,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 441,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6 152,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 407 012,7 мың теңге;
2) шығындар – 1 745 942,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 29 569,5 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 41 345,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 776,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -46 063,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 063,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 41 345,5 мың теңге;

погашение займов – 14 350,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 068,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам сел и сельских округов, в сумме 151 201,0 тысячи тенге, в том числе:
село Абай
3 566,0
тысяч тенге;
село Спиридоновка
26 843,0
тысяч тенге;
село Бауманское
23 012,0
тысяч тенге;
село Буревестник
13 439,0
тысяч тенге;
село Егиндыколь
22 539,0
тысяч тенге;
село Коржинколь
14 373,0
тысячи тенге;
Алакольский сельский округ
16 844,0
тысячи тенге;
Узынкольский сельский округ
15 424,0
тысячи тенге;
Жалманкулакский сельский округ
15 161,0
тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год предусмотрены бюджетные кредиты из республиканского бюджета, в сумме 41 345,5 тысяч тенге.";
приложение 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложений 1, 2 к настоящему решению.

қарыздарды өтеу – 14 350,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 068,0 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте аудандық бюджеттен ауыл және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін 151 201,0 мың теңге сомасындағы субвенция көлемінің қарастырылғаны ескерілсін, соның ішінде:
Абай ауылы
3 566,0
мың теңге;
Спиридоновка ауылы
26 843,0
мың теңге;
Бауман ауылы
23 012,0
мың теңге;
Буревестник ауылы
13 439,0
мың теңге;
Егіндікөл ауылы
22 539,0
мың теңге;
Қоржынкөл ауылы
14 373,0
мың теңге;
Алакөл ауылдық округі
16 844,0
мың теңге;
Ұзынкөл ауылдық округі
15 424,0
мың теңге;
Жалманқұлақ ауылдық округі
15 161,0
мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте 41 345,5 мың теңге сомасында республикалық бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.