О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С31-2 "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2023-2025 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 20 ноября 2023 года № 8С11-2
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и сел Егиндыкольского района на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С31-2 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 219,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 119,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 379,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -160,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 160,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 160,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет села Спиридоновка на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 122 336,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 111,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 120 225,2 тысяч тенге;
2) затраты – 122 974,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Егіндікөл аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдық округтерінің және ауылдарының бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С31-2 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 қарашадағы № 8С11-2 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Егіндікөл ауданы ауылдық округтерінің және ауылдарының бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С31-2 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Абай ауылының бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 219,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 119,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 379,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -160,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 160,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу –0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 160,0 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2023-2025 жылдарға арналған Спиридоновка ауылының бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 122 336,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 111,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 120 225,2 мың теңге;
2) шығындар – 122 974,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

приложения 1, 4, 7, 10, 13, 19, 22, 25, 28 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Егиндыкольского
районного маслихата
К.Шинтемиров
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 20 ноября 2023 года
№ 8С11-2
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года

көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 19, 22, 25, 28-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық мәслихатының төрағасы Қ.Шынтеміров
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 20 қарашадағы
№ 8С11-2 шешіміне
1 қосымша
Егіндікөл аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы