О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-39/2-22 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 8 декабря 2023 года № 8С-11/2-23
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-39/2-22 следующие изменения:
пункты 1, 4, 11 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 601 630,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 118 218,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 448,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 481 894,3 тысяч тенге;
2) затраты – 603 107,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 477,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 477,0 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 117 383,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 596,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 107 645,4 тысяч тенге;
2) затраты – 117 494,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 110,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110,5 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет села Аксуат на 2023-2025 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 940,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 630,0 тысяч тенге;

Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-39/2-22 "2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 8 желтоқсандағы № 8С-11/2-23 шешімі
Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-39/2-22 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 4, 11-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 601 630,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 118 218,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 448,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 481 894,3 мың теңге;
2) шығындар – 603 107,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 477,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 477,0 мың теңге.
4. 2023-2025 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 10, 11 және тиісінше 12-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 117 383,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 596,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 142,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 107 645,4 мың теңге;
2) шығындар – 117 494,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110,5 мың теңге.
11. 2023-2025 жылдарға арналған Ақсуат ауылы бюджеті осы шешімнің 31, 32 және тиісінше 33-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 940,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 630,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 7, 10, 13, 16, 28, 31, 34, 37, 43 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Ерейментауского районного маслихата М.Абжиков
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного маслихата

5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 7, 10, 13, 16, 28, 31, 34, 37, 43-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық мәслихатының төрағасы М.Әбжіков
Ерейментау аудандық
мәслихатының