О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 7С-39/2-22 "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2023-2025 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 5 мая 2023 года № 8С-2/8-23
Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 7С-39/2-22 следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 10, 12 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 615 008,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 118 666,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 495 272,9 тысяч тенге;
2) затраты – 615 180,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -171,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 171,5 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 46 989,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 643,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 726,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 219,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 401,0 тысяч тенге;
2) затраты – 46 989,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -0,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,2 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

Ерейментау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы №7С-39/2-22 "2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 8С-2/8-23 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 7С-39/2-22 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 5, 6, 7, 10, 12-тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 615 008,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 118 666,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 1 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 495 272,9 мың теңге;
2) шығындар – 615 180,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -171,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 171,5 мың теңге.
2. 2023-2025 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 46 989,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 643,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 726,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 219,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 37 401,0 мың теңге;
2) шығындар – 46 989,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,2 мың теңге.
3. 2023-2025 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 254 527,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 056,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 500,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 247 971,0 тысяч тенге;
2) затраты – 256 176,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 649,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 649,3 тысяч тенге.
4. Утвердить бюджет Тургайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 944,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 861,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 77 941,3 тысяч тенге;
2) затраты – 86 054,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -110,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 110,5 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Улентинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 784,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 719,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 101 965,0 тысяч тенге;
2) затраты – 112 188,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 404,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 404,5 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет сельского округа имени Олжабай батыра на 2023-2025 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

1) кірістер – 254 527,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 056,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 500,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 247 971,0 мың теңге;
2) шығындар – 256 176,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 649,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 649,3 мың теңге.
4. 2023-2025 жылдарға арналған Торғай ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 10, 11 және тиісінше 12-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 85 944,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 861,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 142,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 77 941,3 мың теңге;
2) шығындар – 86 054,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -110,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 110,5 мың теңге.
5. 2023-2025 жылдарға арналған Өлеңті ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 13, 14 және тиісінше 15-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 784,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 719,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 101 965,0 мың теңге;
2) шығындар – 112 188,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 404,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 404,5 мың теңге.
6. 2023-2025 жылдарға арналған Олжабай батыр атындағы ауылдық округінің бюджеті осы шешімнің 16, 17 және тиісінше 18-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: