О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/4 "О бюджете Ангалбатырского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/5
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Ангалбатырского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/4 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Ангалбатырского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 199 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 510 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 689 тысяч тенге;
2) затраты – 53 492,2 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 293,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 293,2 тысяч тенге.";

Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/4 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Аңғал батыр ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/5 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Аңғал батыр ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/4 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Аңғал батыр ауылдық округінің бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 199 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 510 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 689 мың теңге;
2) шығындар – 53 492,2 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 293,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 293,2 мың теңге.";

дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете Ангалбатырского сельского округа на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 293,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Аңғал батыр ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 293,2 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының