Об отмене некоторых решений маслихата района Биржан сал
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 24 октября 2023 года № С-6/2
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторые решения маслихата района Биржан сал согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова
Приложение к решению
маслихата района Биржан сал
от 24 октября 2023 года
№ С-6/2
Перечень признанных утратившими силу некоторых решений маслихата района Биржан сал
1. Решение маслихата района Биржан сал от 28 сентября 2023 года № С-5/2 "О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 26 декабря 2022 года № С-24/2 "О районном бюджете на 2023 – 2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 186678).
2. Решение маслихата района Биржан сал от 28 сентября 2023 года № С-5/3 "О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/5 "О бюджете Баймырзинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 186685).
3. Решение маслихата района Биржан сал от 28 сентября 2023 года № С-5/4 "О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/7 "О бюджете Валихановского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 186688).
4. Решение маслихата района Биржан сал от 28 сентября 2023 года № С-5/5 "О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/11 "О бюджете Заураловского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 186689).
5. Решение маслихата района Биржан сал от 28 сентября 2023 года № С-5/6 "О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/13 "О бюджете села Краснофлотское района Биржан сал на 2023 - 2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 186690).
6. Решение маслихата района Биржан сал от 28 сентября 2023 года № С-5/7 "О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/15 "О бюджете села Мамай района Биржан сал на 2023 - 2025 годы" (зарегистрировано в государственном реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан под № 186692).

Біржан сал ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 24 қазандағы № С-6/2 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Біржан сал ауданы мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2023 жылғы 24 қазандағы
№ С-6/2 шешіміне
қосымша
Біржан сал ауданы мәслихатының кейбір күші жойылған шешімдерінің тізімі
1. Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № С-5/2 "Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № С-24/2 "2023 – 2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 186678 болып тіркелген).
2. Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № С-5/3 "Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/5 "2023 – 2025 жылдарға арналған Баймырза ауылдық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 186685 болып тіркелген).
3. Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № С-5/4 "Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/7 "2023 – 2025 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 186688 болып тіркелген).
4. Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № С-5/5 "Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/11 "2023 – 2025 жылдарға арналған Заурал ауылдық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 186689 болып тіркелген).
5. Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № С-5/6 "Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/13 "2023 – 2025 жылдарға арналған Краснофлот ауылы бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 186690 болып тіркелген).
6. Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 28 қыркүйектегі № С-5/7 "Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/15 "2023 – 2025 жылдарға арналған Мамай ауылы бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" шешімі (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімінде № 186692 болып тіркелген).