О внесении изменений в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/5 "О бюджете Баймырзинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 5 декабря 2023 года № С-7/6
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Баймырзинского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/5 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баймырзинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 190 026 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 671 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 187 355 тысяч тенге;
2) затраты – 192 082,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;

Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/5 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Баймырза ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № С-7/6 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Баймырза ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/5 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Баймырза ауылдық округінің бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 190 026 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 671 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 187 355 мың теңге;
2) шығындар – 192 082,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 056,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 056,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал
от 5 декабря 2023 года
№ С-7/6
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 056,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 056,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2023 жылғы 5 желтоқсандағы
№ С-7/6 шешіміне
1-қосымша
Біржан сал ауданы
мәслихатының