О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Биржан сал от 28 декабря 2022 года № С-25/16 "О бюджете Ульгинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 июля 2023 года № С-3/17
Маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О бюджете Ульгинского сельского округа района Биржан сал на 2023 – 2025 годы" от 28 декабря 2022 года № С-25/16 следующие изменения и дополнение:
пунк 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Ульгинского сельского округа района Биржан сал на 2023 - 2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 281 286,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 629 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 274 657,5 тысяч тенге;
2) затраты – 283 616,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 330,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 330,3 тысяч тенге.";

Біржан сал ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/16 "2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Үлгі ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2023 жылғы 26 шілдедегі № С-3/17 шешімі
Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2023 – 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Үлгі ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № С-25/16 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023 - 2025 жылдарға арналған Біржан сал ауданы Үлгі ауылдық округінің бюджетіне тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 281 286,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 629 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 274 657,5 мың теңге;
2) шығындар – 283 616,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 330,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 330,3 мың теңге.";

дополнить пунктом 1-1 следующего содержания:
"1-1. Учесть, что в бюджете Ульгинского сельского округа на 2023 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2023 года, в сумме 2 330,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель маслихата района Биржан сал Н.Куатова
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

келесі мазмұндағы 1-1-тармақпен толықтырылсын:
"1-1. 2023 жылға арналған Үлгі ауылдық округінің бюджетінде 2023 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 2 330,3 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Біржан сал ауданы мәслихатының төрағасы Н.Қуатова
Біржан сал ауданы
мәслихатының

74071,5
На средний ремонт по устройству тротуара в селе Ульги (2)
28281
Приложение 3 к решению
маслихата района Биржан сал
от 26 июля 2023 года
№ С-3/17
Приложение 5 к решению
маслихата района Биржан сал
от 28 декабря 2022 года
№ С-25/16
Целевые трансферты из районного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
21844
Целевые текущие трансферты
21844
в том числе:
Аппарат акима Ульгинского сельского округа
21844
На освещение улиц в населенных пунктах

74071,5
Үлгі ауылындағы (2) тротуарды орнату бойынша орташа жөндеуге
28281
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2023 жылғы 26 шілдедегі
№ С-3/17 шешіміне
3-қосымша
Біржан сал ауданы
мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ С-25/16 шешіміне
5-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
21844
Ағымдағы нысаналы трансферттер
21844
оның ішінде:
Үлгі ауылдық округі әкімінің аппараты
21844
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға

3342
На обеспечение санитарии населенных пунктов
5000
На благоустройство и озеленение населенных пунктов
9500
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
4000
На капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
2

3342
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге
5000
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыруға
9500
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
4000
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеуге
2