О бюджетах города Державинск, сельских округов и сел Жаркаинского района на 2024-2026 годы
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 8С-20/2.
Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Державинск на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 117 063,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 66 310,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 7 280,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 43 473,0 тысячи тенге;
2) затраты - 132 089,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-15 026,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 15 026,5 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете города Державинск на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 43 473,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Утвердить бюджет Валихановского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 41 153,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10 763,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 42,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 30 348,0 тысяч тенге;
2) затраты -50 603,1 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 9 450,1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 450,1 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 17 493,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Валихановского сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 855,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
3. Утвердить бюджет Костычевского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 36 847,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 133,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления -102,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 31 612,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Жарқайың ауданының Державин қаласы, ауылдық округтері мен ауылдарының бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 8С-20/2 шешімі.
Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 117 063,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 66 310,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 7 280,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 43 473,0 мың теңге;
2) шығындар - 132 089,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-15 026,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 15 026,5 мың теңге.
2024 жылға арналған Державин қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 43 473,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024-2026 жылдарға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 41 153,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10 763,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 42,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 30 348,0,0 мың теңге;
2) шығындар - 50 603,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-9 450,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9 450,1 мың теңге.
2024 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 17 493,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Уәлихан ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 12 855,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2024-2026 жылдарға арналған Костычево ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 36 847,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 133,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 102,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 31 612,0 мың теңге;

2) затраты - 40 300,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-3 453,4) тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 453,4 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 437,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Костычевского сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 18 175,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
4. Утвердить бюджет Нахимовского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 28 801,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 610,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26 191,0 тысяча тенге;
2) затраты - 29 249,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-448,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 448,5 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 990,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Нахимовского сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 201,0 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
5. Утвердить бюджет Отрадного сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 43 206,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 300,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 39 906,0 тысяч тенге;
2) затраты - 46 275,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-3069,0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 069,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 16 819,0 тысяч тенге;
Учесть, что в бюджете Отрадного сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 23 087,0 тысяч тенге.

2) шығындар - 40 300,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-3 453,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 453,4 мың теңге.
2024 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 437,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Костычево ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 18 175,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2024-2026 жылдарға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 28 801,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 610,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26 191,0 мың теңге;
2) шығындар - 29 249,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (- 448,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 448,5 мың теңге.
2024 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 990,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Нахимов ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 12 201,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2024-2026 жылдарға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 43 206,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 300,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 39 906,0 мың теңге;
2) шығындар - 46 275,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-3 069,0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3 069,0 мың теңге.
2024 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 16 819,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Отрадный ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 23 087,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
6. Утвердить бюджет Жанадалинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 55 991,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 10 678,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 45 313,0 тысяч тенге;
2) затраты - 61 009,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-5 018,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 5 018,2 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 17 624,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете Жанадалинского сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 27 689,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
7. Утвердить бюджет села Бирсуат на 2024-2026 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 30 305,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 5 700,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24 605,0 тысяч тенге;
2) затраты - 32 026,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-1 721,5) тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 721,5 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Бирсуат на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 750,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете Бирсуат сельского округа на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 11 855,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
8. Утвердить бюджет села Гастелло на 2024-2026 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 26 920,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 625,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24 295,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 470,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2024-2026 жылдарға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 55 991,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 10 678,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 45 313,0 мың теңге;
2) шығындар - 61 009,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-5 018,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 5 018,2 мың теңге.
2024 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 17 624,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Жаңадала ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 27 689,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2024-2026 жылдарға арналған Бірсуат ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 30 305,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 5 700,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24 605,0 мың теңге;
2) шығындар - 32 026,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-1 721,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 721,5 мың теңге.
2024 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 750,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Бірсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 855,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2024-2026 жылдарға арналған Гастелло ауылының бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 26 920,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 625,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24 295,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 470,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета - (-550,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 550,8 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 767,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Гастелло на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 10 528,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
9. Утвердить бюджет села Далабай на 2024-2026 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 878,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24 978,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 323,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-1 445,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 445,4 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 258,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Далабай на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 11 720,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
10. Утвердить бюджет села Кумсуат на 2024-2026 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 26 814,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 152,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 38,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -24 624,0 тысячи тенге;
2) затраты - 27 035,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-221,5) тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 221,5 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 204,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Кумсуат на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 11 420,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).

4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-550,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 550,8 мың теңге.
2024 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 767,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Гастелло ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 10 528,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2024-2026 жылдарға арналған Далабай ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 878,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 900,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24 978,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 323,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-1 445,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 445,4 мың теңге.
2024 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 258,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Далабай ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 720,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2024-2026 жылдарға арналған Құмсуат ауылының бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 26 814,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 152,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 38,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24 624,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 035,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-221,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 221,5 мың теңге.
2024 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 204,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Құмсуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 11 420,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

11. Утвердить бюджет села Львовское на 2024-2026 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 25 947,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 3 000,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов - 22 947,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 060,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 1 113,2) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 113,2 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 864,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Львовское на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 9 083,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
12. Утвердить бюджет села Пригородное на 2024-2026 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 32 764,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 758,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 65,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 177,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов -29 764,0 тысячи тенге;
2) затраты - 33 655,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-891,4) тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 891,4 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 17 535,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Пригородное на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 229,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
13. Утвердить бюджет села Пятигорское на 2024-2026 годы, согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 084,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 2 915,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 24 169,0 тысяч тенге;
2) затраты - 27 143,8 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 59,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 59,8 тысяч тенге.

11. 2024-2026 жылдарға арналған Львов ауылының бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 25 947мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 000,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 22 947,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 060,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-1 113,2) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 113,2 мың теңге.
2024 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 864,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Львов ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 9 083,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2024-2026 жылдарға арналған Пригород ауылының бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 32 764,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 758,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 65,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 177,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 29 764,0 мың теңге;
2) шығындар - 33 655,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-891,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 891,4 мың теңге.
2024 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 17 535,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Пригород ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 12 229,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
13. 2024-2026 жылдарға арналған Пятигор ауылының бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 084,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 915,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 24 169,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 143,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-59,8) мың еңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 59,8 мың теңге.

Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2024год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 786,0 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Пятигорское на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 10 383,0 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
14. Утвердить бюджет села Тасоткель на 2024-2026 годы, согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 27 443,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 655,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления- 45,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 25 743,0 тысячи тенге;
2) затраты - 27 642,5 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-199,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 199,5 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 258,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тасоткель на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 485,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
15. Утвердить бюджет села Тассуат на 2024-2026 годы, согласно приложениям 43, 44 и 45 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 22 106,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 630,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 21 476,0 тысяч тенге;
2) затраты - 22 171,4 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 65,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 65,4 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 389,0 тысяч тенге.
Учесть, что в бюджете села Тассуат на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 8 087,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
16. Утвердить бюджет села Ушкарасу на 2024-2026 годы, согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:

2024 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 786,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Пятигор ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 10 383,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2024-2026 жылдарға арналған Тасөткел ауылының бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 27 443,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 655,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 45,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 25 743,0 мың теңге;
2) шығындар - 27 642,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-199,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 199,5 мың теңге.
2024 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 258,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Тасөткел ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 12 485,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2024-2026 жылдарға арналған Тассуат ауылының бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 22 106,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 630,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 476,0 мың теңге;
2) шығындар - 22 171,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-65,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 65,4 мың теңге.
2024 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 389,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Тассуат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 8 087,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
16. 2024-2026 жылдарға арналған Үшқарасу ауылының бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы - 23 037,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 1 015,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления -100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 21 922,0 тысячи тенге;
2) затраты - 23 138,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (- 101,3) тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 101,3 тысяча тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 12 832,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Ушкарасу на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 9 090,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 - в редакции решения Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 15.04.2024 № 8С-26/2 (вводится в действие с 01.01.2024).
17. Утвердить бюджет села Шойындыколь на 2024-2026 годы, согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы - 38 567,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 14 927,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 23 640,0 тысяч тенге;
2) затраты - 46 049,4 тысяч тенге;

1) кірістер - 23 037,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 1 015,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 922,0 мың теңге;
2) шығындар - 23 138,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-101,3) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 101,3 мың теңге.
2024 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 12 832,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Үшқарасу ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 9 090,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 15.04.2024 № 8С-26/2 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. 2024-2026 жылдарға арналған Шойындыкөл ауылының бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 38 567,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 14 927,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 23 640,0 мың теңге;
2) шығындар - 46 049,4 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - (-7 482,4) тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 7 482,4 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2024 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в сумме 13 744,0 тысячи тенге.
Учесть, что в бюджете села Шойындыколь на 2024 год предусмотрены целевые текущие трансферты, передаваемые из районного бюджета в сумме 9 896,0 тысяч тенге.

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - (-7 482,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 7 482,4 мың теңге.
2024 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік бюджеттік субвенциялар 13 744,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2024 жылға арналған Шойындыкөл ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер 9 896,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.