О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 31-192 "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2023–2025 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 21 апреля 2023 года № 4-28
Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов, села и бюджете поселка Зерендинского района на 2023–2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 31-192 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 154 198,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 428,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 145 770,3 тысяч тенге;
2) затраты – 155 960,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 762,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 762,5 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 223 306,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 477,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 216 829,0 тысяч тенге;
2) затраты – 223 564,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -258,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 258,2 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 220,6 тысяч тенге, в том числе:

Зеренді аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-192 "2023–2025 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылдық округтерінің, ауылының бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 4-28 шешімі
Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2023–2025 жылдарға арналған Зеренді ауданы ауылының, ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 31-192 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 154 198,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 428,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 145 770,3 мың теңге;
2) шығындар – 155 960,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 762,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 762,5 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 223 306,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 477,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 216 829,0 мың теңге;
2) шығындар – 223 564,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -258,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 258,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 220,6 мың теңге, оның ішінде:

налоговые поступления – 7 008,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 112,6 тысяча тенге;
2) затраты – 48 205,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 985,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 985,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Зерендинского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 4, 4-1, 4-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 237 598,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47 100,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 190 498,9 тысяч тенге;
2) затраты – 245 590,5 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 991,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 991,6 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Конысбайского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 5, 5-1, 5-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 223,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 17 001,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 940,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 282,0 тысячи тенге;
2) затраты – 74 005,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 782,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 782,5 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Кусепского сельского округа Зерендинского района на 2023–2025 годы, согласно приложениям 6, 6-1, 6-2 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

салықтық түсімдер – 7 008,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –1 100,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 34 112,6 мың теңге;
2) шығындар – 48 205,6 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 985,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 985,0 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Зеренді ауданының Зеренді ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1, 4-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 237 598,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47 100,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 190 498,9 мың теңге;
2) шығындар – 245 590,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 991,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 991,6 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Зеренді ауданының Қонысбай ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 5-1, 5-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 71 223,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 17 001,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 940,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 282,0 мың теңге;
2) шығындар – 74 005,5 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 782,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 782,5 мың теңге.";
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Зеренді ауданының Күсеп ауылдық округінің 2023–2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 6, 6-1, 6-2-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін: