О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 2/27 "О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 4 июля 2023 года № 1/5
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 2/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –23 787,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 545,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –19 242,0 тенге;
2) затраты – 23 991,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-204,7) тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 шілдедегі № 1/5 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 787,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 545,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 242,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 991,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-204,7) мың теңге;

1 482,8
Приобретение компьютера и лицензионных компьютерных программ.
796,4
Проведение ведомственной экспертизы смет на текущий ремонт внутрипоселковых автомобильных дорог
898,6

1 482,8
Компьютерді және лицензияланған компьютерлік бағдарламаларды сатып алу.
796,4
Елді мекенішілік жолдарды ағымдағы жөндеуге сметалық құжаттамаға ведомстволық сараптама жүргізу
898,6