О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 1/27 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 3 августа 2023 года № 2/6
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 1/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 326,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 711,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –23 615,7 тысяч тенге;
2) затраты – 27 326,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 3 тамыздағы № 2/6 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –27 326,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 711,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 23 615,7 мың теңге;
2) шығындар –27 326,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;