О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 1/27 "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2023 года № 3/9
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Амангельдинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 1/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 940,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 711,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –24 229,7 тысяч тенге;
2) затраты – 28 126,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 3/9 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Амангелді ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –27 940,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 711,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 229,7 мың теңге;
2) шығындар –28 126,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо– 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-185,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 185,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 5 декабря 2023 года

4) бюджет тапшылығы (профициті) –(- 185,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 185,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 5 желтоқсандағы