О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 2/27 "О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 5 декабря 2023 года № 5/9
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Арыктинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года №2/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции
"1. Утвердить бюджет Арыктинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –23 787,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 545,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –19 242,0 тенге;
2) затраты – 23 991,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 желтоқсандағы № 5/9 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Арықты ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 2/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Арықты ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 23 787,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 545,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19 242,0 мың теңге;
2) шығындар – 23 991,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (-204,7) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 204,7 тысяч тенге";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению
2. Настоящее решение вводится в действие с 01 января 2023 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 5 декабря 2023 года
№ 5/9
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-204,7) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -204,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 5 желтоқсандағы
№ 5/9 шешіміне
қосымша
Қорғалжын аудандық
мәслихатының