О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 8/27 "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2023 года № 4/10
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" № 8/27 от 26 декабря 2022 года следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 113 929,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 433,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 106 496,2 тысяч тенге;
2) затраты – 115 739,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 4/10 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық маслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 8/27 шешіміне өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 – қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 113 929,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 433,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 106 496,2 мың теңге;
2) шығындар – 115 739,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (- 1 809,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 809,8 тысяч тенге.";
приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Коргалжынского районного маслихата Б.Рыспаев
Приложение 1 к решению
Коргалжынского районного маслихата
от 19 декабря 2023 года

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1 809,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 809,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қорғалжын аудандық мәслихатының төрағасы Б.Рыспаев
Қорғалжын аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 19 желтоқсандағы

88 638,2
Аппарат акима Сабындинского сельского округа
Бонусы административным государственным служащим
1 280,4
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов (средний ремонт улицы 8 Марта села Караегин Коргалжынского района)
84 050,8
Установка камеры видеонаблюдения на улице села Сабынды
869,8
Установка дорожных знаков в селах Сабынды и Караегин
102,0
Проведение экспертизы качества работ и материалов по среднему ремонту улицы 8 Марта села Караегин
470,0
Проведение земельно-кадастровых работ и изготовление документов на земельный участок для строительства сетей уличного освещения в селах Сабынды, Алгабас и Караегин
1 411,0
Оплата труда государственных служащих
430,2
Услуги мобильного интернета
24,0

88 638,2
Сабынды ауылдық округі әкімінің аппараты
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілеріне бонустар
1 280,4
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
(Қорғалжын ауданы Қараегін ауылының 8 Март көшесін орташа жөндеу)
84 050,8
Сабынды ауылының көшесіне видеобақылау камерасын орнату
869,8
Сабынды және Қараегін ауылдарында жол белгілерін орнату
102,0
Қараегін ауылы 8 Март көшесін орташа жөндеу жұмыстарының сапасы мен материалдарына экспертиза өткізу
470,0
Сабынды, Алғабас және Қараегін ауылдарында көшелерді жарықтандыру желілерін салу үшін жер-кадастрлық жұмыстарын жүргізуге және жер телімінің құжаттарын дайындау жұмыстары
1 411,0
Мемлекеттік қызметшілердің еңбек ақысы
430,2
Мобильді байланыс қызметтері
24,0