О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2024 - 2026 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 4/12.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 29 876,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 356,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 520,7 тысяч тенге;
2) затраты – 32 020,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 4/12 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29 075,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 286,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 18 719,9 мың теңге;
2) шығындар – 31 219,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – (- 2 143,9) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 143,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 29.08.2024 № 7/19 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Учесть, что в бюджете Сабындинского сельского округа на 2024 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 15 560,0 тысяч тенге.

4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-2 143,9) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 143,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 10.12.2024 № 1/26 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2024 жылға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 15 560,0 мың тенге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.

1 870,8
Повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
40,0
Установка программного обеспечения "Парус-КАЗ.Бюджет"
250,0
Услуги по сопровождению и техническому обслуживанию программного продукта "Парус-КАЗ. Бюджет"
497,4
Земельно-кадастровые работы
229,8
Очистка водопропускных путей и вывоз снега из территории сел Сабынды, Караегин и Алгабас
1 072,7

1 870,8
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, ұйымдар жұмыскерлерінің, қазыналық кәсіпорындар жұмыскерлерінің жалақысын арттыру
40,0
"Парус-КАЗ.Бюджет" бағдарламалық өнімді орнату
250,0
"Парус-КАЗ.Бюджет" бағдарламалық өнімді сүйемелдеу және техникалық қолдау жөніндегі қызметтер
497,4
Жер-кадастрлық жұмыстары
229,8
Қараегін және Алғабас ауылдарындағы су ағар жолдарын тазалау
271,9