О бюджете Сабындинского сельского округа Коргалжынского района на 2024 - 2026 годы
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2023 года № 4/12
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Сабындинского сельского округа на 2024-2026 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 - соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 258,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10 356,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 902,0 тысяч тенге;

2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 4/12 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1- тармағынының 1) тармақшасына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Сабынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 258,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10 356,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 17 902,0 мың теңге;

2) затраты – 28 258,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
2. Учесть, что в бюджете Сабындинского сельского округа на 2024 год из бюджета района предусмотрена субвенция в сумме 15 560,0 тысяч тенге.

2) шығындар – 28 258,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
2. 2024 жылға арналған Сабынды ауылдық округінің бюджетінде аудан бюджетінен 15 560,0 мың тенге сомасында субвенция көзделгені есепке алынсын.