О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 4/27 "О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 19 декабря 2023 года № 5/10
Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата "О бюджете Карашалгинского сельского округа Коргалжынского района на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 4/27 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карашалгинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы –126 873,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 973,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 121 900,5 тысяч тенге;
2) затраты – 127 546,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-673,3) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 673,3 тысяч тенге.";

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/27 "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 желтоқсандағы № 5/10 шешімі
Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қорғалжын ауданының Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 4/27 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарашалғын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 126 873,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 973,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 121 900,5 мың теңге;
2) шығындар – 127 546,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-673,3) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 673,3 мың теңге.";