О внесении изменений в решение Сандыктауского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 27/1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Сандыктауского районного маслихата Акмолинской области от 12 октября 2023 года № 6/1
Сандыктауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сандыктауского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 27/1, следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 691 511,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 884 760,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14 945,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 172 667,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 619 138,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 748 932,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11 837,6 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 31 050,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 212,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 69 258,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 69 258,5 тысяч тенге.";

Сандықтау аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Сандықтау аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қазандағы № 6/1 шешімі
Сандықтау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сандықтау аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 27/1 болып шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 691 511,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 884 760,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 945,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 172 667,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 619 138,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 748 932,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 11 837,6 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 31 050,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 19 212,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 69 258,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 69 258,5 мың теңге.";

41 371,7
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
41 371,7
122
Аппарат акима района (города областного значения)
185 976,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
185 976,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
80 888,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
43 970,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
933,2
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 178,5
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
32 806,4
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
633 318,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
35 133,7
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
81 096,6
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
517 088,0
02
Оборона
10 406,9
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 406,9
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
7 168,9
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 872,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1 366,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1 352,8
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 352,8
021
Обеспечение безопасности дорожноо движения в населенных пунктах
1 352,8
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
273 140,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
273 140,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40 537,9
002
Программа занятости
49 817,9
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан

41 371,7
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
41 371,7
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
185 976,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
185 976,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
80 888,1
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
43 970,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
933,2
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 178,5
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
32 806,4
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
633 318,3
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 133,7
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
81 096,6
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
517 088,0
02
Қорғаныс
10 406,9
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 406,9
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
7 168,9
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 872,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1 366,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1 352,8
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 352,8
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1 352,8
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
273 140,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
273 140,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 537,9
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
49 817,9
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету

33 120,0
005
Государственная адресная социальная помощь
28 516,0
006
Оказание жилищной помощи
441,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
28 582,4
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
605,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
375,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3 815,0
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
26 120,7
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35 788,2
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республики Казахстан
217,4
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
25 204,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
753 747,2
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
463 325,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
7 005,5
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
456 320,2
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
290 421,5
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
38 561,9
016
Обеспечение санитарии населенных пунктов
595,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
193 664,6
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонд
57 600,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
734 491,1
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
40 073,8
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
27 260,2
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
7 725,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
5 088,6
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
502 916,3
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта

33 120,0
005
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтік көмек
28 516,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
441,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
28 582,4
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
605,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
375,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
3 815,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
26 120,7
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35 788,2
050
Қазақстан Республикасында мүгедектігі бар адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
217,4
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
25 204,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
753 747,2
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
463 325,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
7 005,5
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
456 320,2
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
290 421,5
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
38 561,9
016
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
595,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) комуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
193 664,6
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
57 600,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістік
734 491,1
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
40 073,8
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27 260,2
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
7 725,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
5 088,6
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
502 916,3
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

470 456,0
Целевые текущие трансферты
57 600,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
57 600,0
На приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально-уязвимых слоев населения
57 600,0
Целевые трансферты на развитие
412 856,0
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
412 856,0
На реконструкцию водопроводных сетей и скважин в селе Белгородское
202 300,0
На строительство водопроводных сетей в селе Каменка
210 556,0
Бюджетные кредиты
31 050,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
31 050,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
31 050,0
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного
маслихата
от 12 октября 2023 года
№ 6/1
Приложение 5 к решению
Сандыктауского районного
маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 27/1
Целевые трансферты из областного бюджета на 2023 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
1 503 969,3
Целевые текущие трансферты
1 275 282,1
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
75 449,5
На приобретение топлива и оплату коммунальных услуг для педагогов, проживающих в сельской местности
33 120,0
На обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью, в том числе:
15 732
на протезно-ортопедические изделия
1 556,0
на тифлотехнические средства
1 844,0
на санаторно-курортное лечение
2 963,0
на сурдотехнические средства
134,0
на перевод индивидуальных помощников, оказывающие услуги по сопровождению лица с инвалидностью первой группы, имеющего затруднение в передвижении в занятое население
2 000,0
на обязательные гигиенические средства
7 235,0
На оказание единовременной социальной помощи ветеранам Афганской войны к празднованию Дня вывода советских войск из Афганистана
2 846,3
На выплату государственной адресной социальной помощи:
23 282,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
19 450,0
на гарантированный социальный пакет детям
3 832,0
на оказание единовременной социальной помощи ветеранам боевых действий на территории других государств
138,0
на оказание единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
331,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 061 654,6
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения KC-SN-1 "Подъезд к селу Новоникольское" км 0-18

470 456,0
Нысаналы ағымдағы траснферттер
57 600,0
оның ішінде:
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобильдік жолдар және тұрғын үй инспекциясы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
57 600,0
Халықтың әлеуметтік осал топтары үшін коммуналдық тұрғын үй қорынан тұрғын үй сатып алуға
57 600,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
412 856,0
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
412 856,0
Белгород селосындағы су құбыры желілері мен ұңғымаларды реконструкциялауға
202 300,0
Каменка ауылында су құбыры желілерін салуға
210 556,0
Бюджеттік несиелер
31 050,0
оның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
31 050,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
31 050,0
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 12 қазандағы
№ 6/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/1 шешіміне
5-қосымша
2022 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансфертер
Атауы
Сома
мың теңге
1
2
Барлығы
1 503 969,3
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 275 282,1
оның iшiнде:
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
75 449,5
Ауылдық жерде тұратын педагогтер үшін отын және коммуналдық қызметтерді төлеуге
33 120,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға, оның ішінде:
15 732,0
протездік-ортопедиялық бұйымдарға
1 556,0
тифлотехникалық құралдарға
1 844,0
санаторлық-курортық емдеуге
2 963,0
сурдотехникалық бұйымдарға
134,0
жұмыспен қамтылған халыққа көшуде қиындықтары бар бірінші топтағы мүгедектігі бар адамды алып жүру бойынша қызметтер көрсететін жеке көмекшілерді ауыстыруға
2 000,0
міндетті гигиеналық құралдарға
7 235,0
Кеңес әскерлерін Ауғанстаннан шығару күнін мерекелеуге Ауған соғысы ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
2 846,3
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге:
23 282,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
19 450,0
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
3 832,0
басқа мемлекеттердің аумағында соғыс қимылдарының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
138,0
Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек көрсетуге
331,2
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобильдік жолдар және тұрғын үй инспекциясы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
1 061 654,6
0-18 км аудандық маңызы бар KC-SN-1 "Новоникольское ауылына кіреберіс" автомобиль жолын орташа жөндеуге

300 000,0
на средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутри-поселковых дорог села Лесное
59 202,1
на установку многофункциональной площадки в селе Лесное
19 619,1
на установку многофункциональной площадки в селе Приозерное
24 864,0
на установку многофункциональной площадки в селе Балкашино Балкашинского сельского округа
10 528,0
на средний ремонт тротуаров села Балкашино Балкашинсконо сельского округа
50 275,5
на средний ремонт улично-дорожной сети села Петровка
100 000,0
на средний ремонт дорог переулок улицы Некрасова в селе Балкашино
75 538,4
на средний ремонт тротуаров села Балкашино
40 157,0
на средний ремонт автомобильной дороги районного значения "Белгородское-Раздольное-до границ района"
48 160,0
на укрепление материально-технической базы ГКП на ПХВ "Сандыктау-Су"
65 814,0
на завершение отопительного сезона 2022-2023 годов теплоснабжающим предприятиям (приобретение угля)
14 516,2
на на текущий ремонт центральной котельной в селе Балкашино
113 718,4
на техническое обследование тепловых сетей Сандыктауского района
700,0
на средний ремонт улично-дорожной сети села Балкашино
100 000,0
на текщий ремонт водопровода в селе Мадениет
38 561,9
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
138 178,0
на капитальный ремонт здания Спасского сельского дома культуры
50 000,0
на капитальный ремонт Сандыктауского сельского дома культуры
88 178,0
Целевые трансферты на развитие
228 687,2
в том числе:
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
228 687,2
На реконструкцию водопроводных сетей и скважин в селе Белгородское
20 000,0
На строительство центра досуга молодежи в селе Балкашино
185 223,0
На строительство водопроводных сетей и насосных станций (скважин) в селе Новоромановка
23 464,2
Приложение 3 к решению
Сандыктауского районного
маслихата
от 12 октября 2023 года
№ 6/1
Приложение 6 к решению
Сандыктауского районного
маслихата
от 27 декабря 2022 года
№ 27/1
Целевые трансферты бюджетам сельских округов и села Мадениет на 2023 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
575 098,4
Целевые текущие трансферты
575 098,4
За счет средств районного бюджета, всего
94 914,3
в том числе:
Балкашинский сельский округ, в том числе:
55 762,9
на текущее содержание аппарата
38 995,2
на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения
14 683,0
на ведомственную экспертизу сметы по ремонту дороги

300 000,0
Лесное селосының кентішілік жолдарын асфальтбетон жабынымен орташа жөндеуге
59 202,1
Лесное ауылында көпфункционалды алаң орнатуға
19 619,1
Приозерное ауылында көпфункционалды алаң орнатуға
24 864,0
Балкашин ауылдық округінің Балкашин ауылындағы көпфункционалды алаң орнатуға
10 528,0
Балкашин ауылдық округінің Балкашино ауылының тротуарларын орташа жөндеуге
50 275,5
Петровка ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
100 000,0
Балкашино ауылындағы Некрасов көшесінің қиылысы жолдарын орташа жөндеуге
75 538,4
Балкашино ауылының тротуарларын орташа жөндеуге
40 157,0
Белгород-Раздольное-аудан шекарасына дейін аудандық маңызы бар автомобиль жолын орташа жөндеуге
48 160,0
"Сандықтау-Су" ШЖҚ МКК материалдық-техникалық базасын нығайтуға
65 814,0
жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға (көмір сатып алу)2022-2023 жылдардағы жылыту маусымын аяқтауға
14 516,2
Балкашино ауылындағы орталық қазандықты ағымдағы жөндеуге
113 718,4
Сандықтау ауданының жылу желілерін техникалық тексеруге
700,0
Балкашино ауылының көше-жол желісін орташа жөндеуге
100 000,0
Мәдениет ауылындағы су құбырын ағымдағы жөндеуге
38 561,9
Ауданның мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
138 178,0
Спасск ауылдық мәдениет үйінің ғимаратын күрделі жөндеуге
50 000,0
Сандықтау ауылдық мәдениет үйін күрделі жөндеуге
88 178,0
Дамуға арналған нысаналы трнасферттер
228 687,2
оның iшiнде:
Ауданның құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі (облыстық маңызы бар қала)
228 687,2
Белгород селосындағы су құбыры желілері мен ұңғымаларды реконструкциялауға
20 000,0
Балкашино ауылында жастардың бос уақытын өткізу орталығын салуға
185 223,0
Новоромановка ауылында су құбыры желілері мен сорғы станцияларын (ұңғымаларды) салуға
23 464,2
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 12 қазандағы
№ 6/1 шешіміне
3 қосымша
Сандықтау аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 27/1 шешіміне
6-қосымша
2023 жылға арналған ауылдық округтер мен Мәдениет ауылының бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сомма
мың теңге
1
2
Барлығы
575 098,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
575 098,4
Аудандық бюджет қаражаты есебінен, барлығы:
94 914,3
оның ішінде:
Балкашин ауылдық округі, оның ішінде:
55 762,9
аппаратты ағымдағы ұстауға
38 995,2
Стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелер, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдары, халықты жұмыспен қамту орталықтары мемлекеттік ұйымдары қызметкерлерінің жалақысын арттыруға
14 683,0
жолды жөндеу бойынша сметаға ведомствалық сараптаманы жүргізуге