"О бюджете сельского округа Акмол на 2024-2026 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 26 декабря 2023 года № 115/16-8.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2024-2026 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 133 238,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 104 604,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 000,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 634,0 тысяч тенге;
2) затраты – 193 238,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -60 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 24.05.2024 № 162/22-8 (вводится в действие с 01.01.2024).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2024 года.
Председатель Целиноградского районногомаслихата Л.Конарбаева
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Б.Оспанбеков
26 декабря 2023 года
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел экономики и финансов
Целиноградского района"
Б.Куликенов
26 декабря 2023 года
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного маслихата
от 26 декабря 2023 года

"2024-2026 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті туралы"
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2023 жылғы 26 желтоқсандағы № 115/16-8 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабы 1 тармағы 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2024-2026 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2024 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 133 238,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 104 604,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 000,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8 634,0 мың теңге;
2) шығындар – 193 238,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -60 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 000,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 60 000,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 24.05.2024 № 162/22-8 (01.01.2024 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Осы шешім 2024 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихатының төрағасы Л.Конарбаева
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі Б.Оспанбеков
2023 жылғы 26 желтоқсан
"Целиноград ауданының
экономика және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Куликенов
2023 жылғы 26 желтоқсан
Целиноград аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 26 желтоқсандағы