О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 7С-32/1 "О районном бюджете на 2023-2025 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 10 ноября 2023 года № 8С-10/3
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О районном бюджете на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 7С-32/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176383) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 19054495,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4474083,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 78105,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 52185,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14450121,2 тысяч тенге;
2) затраты – 20236303,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 52629,8 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 82800,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 30170,2 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2572,7 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов - 2572,7 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1237011,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1237011,1 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-32/1 "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 10 қарашадағы № 8С-10/3 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 7С-32/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176383 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерісер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19054495,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4474083,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 78105,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 52185,0 мың тенге;
трансферттер түсімдері – 14450121,2 мың теңге;
2) шығындар – 20236303,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 52629,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттiк кредиттер – 82800,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 30170,2 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 2572,7 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 2572,7 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1237011,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 1237011,1 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

2898,0
на выплату единовременной социальной помощи лицам, принимавшим участие в ликвидации последствий катастрофы на Чернобыльской атомной электростанции
3422,4
на выплату единовременной социальной помощи ветеранам Великой Отечественной войны ко Дню Победы
1000,0
на субсидии на переезд для кандасов
483,0
на обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в Республике Казахстан
690,0
создание центров по поддержке семей
11361,0
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
298073,0
на ремонт объектов культуры
273169,0
на материально-техническое оснащение организациям культуры
24904,0
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5631633,2
на разработку проектно-сметной документации и ремонт автомобильных дорог
5204934,8
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
426698,4
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1429160,2
на развитие жилищно-коммунального хозяйства
1210454,2
на укрепление материально-технической базы предприятия ГКП на ПХВ "Бурабай Су Арнасы"
218706,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
85107,0
на разработку генеральных планов с проектом детальной планировки, схем развития и застройки, инвентаризацию инженерных сетей
85107,0
Отдел строительства района (города областного значения)
230400,0
на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для социально уязвимых слоев населения
230400,0
Целевые трансферты на развитие
5972164,9
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
4450625,7
на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
443443,1
на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі"
447468,0
на развитие систем водоснабжения и водоотведения
704092,0
на развитие объектов культуры и отдыха
500000,0
на развитие коммунального хозяйства
2355622,6
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1520539,2
на развитие транспортной инфраструктуры
1520539,2
Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)
1000,0
Развитие теплоэнергетической системы
1000,0
Бюджетные кредиты
486976,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
82800,0
для реализации мер социальной поддержки специалистов
82800,0
Отдел строительства района (города областного значения)
404176,0
за счет сумм поступлений от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ
404176,0
Приложение 3 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 10 ноября
2023 года № 8С-10/3
Приложение 5 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 26 декабря
2022 года № 7С-32/1
Целевые трансферты бюджетам города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов на 2023 год
Наименование
Сумма, всего
за счет средств из областного бюджета
за счет средств из районного бюджета
1
2
5
6
Всего
1672876,6
1509856,3
163020,3
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
1672876,6
1509856,3
163020,3
в том числе:
Аппарат акима Бурабайского района

2898,0
Чернобыль атом электр станциясындағы апаттың салдарын жоюға қатысқан адамдарға біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
3422,4
Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысының ардагерлеріне біржолғы әлеуметтік көмек төлеуге
1000,0
қандастар үшін көшуге арналған субсидияларға
483,0
Қазақстан Республикасында мүгедек адамдардың құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға
690,0
Отбасыларды қолдау бойынша орталықтарды құру
11361,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
298073,0
мәдениет объектілерін жөндеуге
273169,0
мәдениет ұйымдарын материалдық-техникалық жарақтандыруға
24904,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5631633,2
жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге және автомобиль жолдарын жөндеуге
5204934,8
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
426698,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1429160,2
тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
1210454,2
"Бурабай Су Арнасы" ШЖҚ МКК кәсіпорынының материалдық-техникалық базасын нығайтуға
218706,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
85107,0
егжей-тегжейлі жоспарлау жобасымен бас жоспарларды, даму және құрылыс схемаларын әзірлеуге, инженерлік желілерді түгендеуге
85107,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
230400,0
халықтың әлеуметтік осал топтары үшін тұрғын үй коммуналдық тұрғын үй қорын сатып алуға
230400,0
Дамуға нысаналы трансферттер
5972164,9
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4450625,7
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) қайта салуға
443443,1
"Ауыл-ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға
447468,0
сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға
704092,0
мәдениет және демалыс объектілерін дамытуға
500000,0
коммуналдық шаруашылықты дамытуға
2355622,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1520539,2
көлік инфрақұрылымын дамытуға
1520539,2
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1000,0
Жылу-энергетикалық жүйесін дамыту
1000,0
Бюджеттік кредиттер
486976,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
82800,0
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
82800,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
404176,0
мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін ішкі нарықта айналыс үшін облыстың жергілікті атқарушы органдары шығаратын мемлекеттік бағалы қағаздар шығарудан түсетін түсімдер сомасы есебінен
404176,0
Бурабай аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 10 қарашадағы
№ 8С-10/3 шешіміне
3-қосымша
Бурабай аудандық
мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 7С-32/1 шешіміне
5-қосымша
2023 жылға арналған Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және ауылдық округтердің бюджеттеріне нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, барлығы
Облыстық бюджет қаражаты есебінен
Аудандық бюджет қаражаты есебінен
1
2
5
6
Барлығы
1672876,6
1509856,3
163020,3
Төмен тұрған бюджеттерге нысаналы ағымдағы трансферттер
1672876,6
1509856,3
163020,3
соның ішінде:
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты