О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 27 декабря 2022 года № 7С-33/6 "О бюджете Златопольского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 12 декабря 2023 года № 8С-11/8
Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджете Златопольского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы" от 27 декабря 2022 года № 7С-33/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 177100) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Златопольского сельского округа Бурабайского района на 2023-2025 годы, согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах;
1) доходы – 344747,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10037,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0тысяч тенге;
поступления трансфертов – 334710,3 тысяч тенге;
2) затраты – 345197,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;

Бурабай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/6 "2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2023 жылғы 12 желтоқсандағы № 8С-11/8 шешімі
Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың "2023-2025 жылдарға арналған Бурабай ауданы Златополье ауылдық округінің бюджеті туралы" 2022 жылғы 27 желтоқсандағы № 7С-33/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 177100 болып тіркелген) шешіміне келесi өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бурабай ауданының Златополье ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін;
1) кірістер – 344747,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10037,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 334710,3 мың теңге;
2) шығындар –345197,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсімдер – 0,0 мың теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – -450,3тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 450,3 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель районного маслихата М.Нурпанова
Приложение к решению
Бурабайского районного маслихата
от 12 декабря 2023 года

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -450,3 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 450,3 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихаттың көрсетілген шешімінің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихатының төрағасы М.Нурпанова
Бурабай аудандық
мәслихатының
2023 жылғы 12 желтоқсандағы