О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2022 года № 285 "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2023 - 2025 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 13 апреля 2023 года № 7. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата "Об утверждении Айтекебийского районного бюджета на 2023-2025 годы" от 26 декабря 2022 года № 285 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 176740) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 624 120 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 400 138 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 89 199 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5 394 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 4 129 389 тысячи тенге;
2) затраты – 5 853 696,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 6 131 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 77 625 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 83 756 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -223 445,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 223 445,7 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 77 625 тысяч тенге;
погашение займов – 83 756 тысяч тенге.
7) используемые остатки бюджетных средств – 229 576,7 тысяч тенге.
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Айтекебийского
районного маслихата:
Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 13 апреля 2023
года № 7
приложение - 1 к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 26 декабря 2022
года № 285
Айтекебийский районный бюджет на 2023 год
Категория
Уточненный бюджет на 2023 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І. ДОХОДЫ

Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 285 "2023 – 2025 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2023 жылғы 13 сәуірдегі № 7 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың "2023 − 2025 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 285 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 176740 болып тіркелген) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 624 120 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 400 138 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 89 199 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 394 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 4 129 389 мың теңге;
2) шығындар – 5 853 696,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – - 6 131 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 77 625 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 83 756 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 223 445,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 223 445,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 77 625 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 83 756 мың теңге.
7) бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 229 576,7 мың теңге.
2. Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың төрағасы:
Б. Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2023 жылғы
13 сәуірдегі № 7 шешіміне
қосымша
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2022 жылғы
26 желтоқсандағы № 285
шешіміне 1- қосымша
2023 жылға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті
Санаты
2023 жылға нақтылынған бюджет, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I. КІРІСТЕР