О внесении изменений в решение Айтекебийского районного маслихата от 10 января 2023 года № 300 "Об утверждении бюджета сельского округа Темирбека Жургенова на 2023-2025 годы"
Решение Айтекебийского районного маслихата Актюбинской области от 9 августа 2023 года № 71
Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Айтекебийского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа Темирбека Жургенова на 2023-2025 годы" от 10 января 2023 года № 300 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Темирбека Жургенова на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 269383,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 34700 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 491 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 234192,8 тысяч тенге;
2) затраты – 269761,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 377,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 377,8 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 377,8 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Айтекебийского
районного маслихата:
Б. Д. Сейлханов
приложение к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 9 августа 2023 года
№ 71
приложение 1 к решению
Айтекебийского районного
маслихата от 10 января 2023
года № 300
Бюджет сельского округа Темирбека Жургенова на 2023 год
Категория
Утвержденный бюджет на 2023 год, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
І.ДОХОДЫ

Әйтеке би аудандық мәслихаттың 2023 жылғы 10 қаңтардағы № 300 "2023-2025 жылдарға арналған Темірбек Жүргенов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2023 жылғы 9 тамыздағы № 71 шешімі
Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Әйтеке би аудандық мәслихаттың "2023-2025 жылдарға арналған Темірбек Жүргенов ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2023 жылғы 10 қаңтардағы № 300 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Темірбек Жүргенов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 269383,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 34700 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 491 мың теңге;
трансферттер түсімі – 234192,8 мың теңге;
2) шығындар – 269761,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 377,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 377,8 мың теңге, оның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 377,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың төрағасы:
Б. Д. Сейлханов
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2023 жылғы
9 тамыздағы №71 шешіміне
қосымша
Әйтеке би аудандық
мәслихаттың 2023 жылғы
10 қантардағы № 300 шешіміне
1-қосымша
2023 жылға арналған Темірбек Жүргенов ауылдық округінің бюджеті
Санаты
2023 жылға бекітілген бюджет, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
I.КІРІСТЕР