О внесении изменений в решение Алгинского районного маслихата от 28 декабря 2022 года № 258 "Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 4 мая 2023 года № 24
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карагашского сельского округа на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 258 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карагашского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 037 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 312 тысяч тенге;
неналоговые поступление – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 530 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 195 тысяч тенге;
2) затраты – 44 153,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;

Алға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 258 "2023-2025 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 24 шешімі
ШЕШТІ:
Алға аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 258 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарағаш ауылдық округ бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 037 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 312 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 530 мың теңге;
трансферттер түсімі - 41 195 мың теңге;
2) шығындар – 44 153,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу- 0 теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 116,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 116,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 116,1 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Алгинского
районного маслихата
М. Тулеуов
Приложение к решению Алгинского районного маслихата от 4 мая 2023 года № 24

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -116,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 116,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 116,1 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімдегі қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алға аудандық
мәслихат төрағасы
М. Тулеуов
Алға аудандық мәслихатының 2023 жылғы 4 мамырдағы № 24 шешіміне 1 қосымша