О внесении изменений и дополнений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 197 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 22 мая 2023 года № 24. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 197 "Об утверждении бюджета Иргизского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменений и дополнений:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Иргизского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 279 896,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 44 168 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяча тенге;
поступления трансфертов – 234 648,3 тысяч тенге;
2) затраты – 319 919,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 40 023,1 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 40 023,1 тысячи тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 40 023,1 тысячи тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете Иргизского сельского округа на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:
4 286 тысяч тенге – на выплату заработной платы;
47 723 тысячи тенге - на освещение улиц населенных пунктов;

Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 197 "2023-2025 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 22 мамырдағы № 24 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 197 "2023-2025 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 279 896,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 44 168 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 80 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 234 648,3 мың теңге;
2) шығындар – 319 919,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 40 023,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 40 023,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –40 023,1 мың теңге.".
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. 2023 жылға арналған Ырғыз ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:
еңбек ақы төлеуге – 4 286 мың теңге;
елді мекендердің көшелерін жарықтандыруға – 47 723 мың теңге;

39 200 тысяч тенге - на содержание аппарата акима сельского округа;
800 тысяч тенге - на капитальные расходы государственных органов;
4 000 тысячи тенге - на благоустройство населенных пунктов;
2 422,3 тысячи тенге - на проведение экспертизы качества работ и материалов при среднем ремонте автомобильных дорог.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

ауылдық округ әкімі аппаратын ұстауға – 39 200 мың теңге;
мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 800 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 4 000 мың теңге;
автомобиль жолдарын орташа жөндеуде жұмыстары мен материалдардың сапасына сараптама жүргізуге – 2 422,3 мың теңге.".
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.