О внесении дополнения в решение Иргизского районного маслихата от 1 июня 2018 года № 149 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Иргизского района"
Решение Уилского районного маслихата Актюбинской области от 14 июля 2023 года № 40
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Иргизского районного маслихата от 1 июня 2018 года № 149 "Об утверждении Регламента собрания местного сообщества Иргизского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3-5-180) следующее изменение:
в Регламенте собрания местного сообщества Иргизского района, утвержденном указанным решением:
На казахском языке пункт 3 дополнить абзацем 3, текст на русском языке не меняется:
"ауылдық округ бюджетінің жобасын және бюджеттің атқарылуы туралы есепті келісу;".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Иргизского
районного маслихата
М. О. Турымов

Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 149 "Ырғыз ауданының жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 шілдедегі № 40 шешімі
Ырғыз аудандық мәслихаты ШЕШТІ
1. Ырғыз аудандық мәслихатының 2018 жылғы 1 маусымдағы № 149 "Ырғыз ауданының жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-5-180 болып тіркелген) шешіміне мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген Ырғыз ауданының жергілікті қоғамдастық жиналысының Регламентінің қазақ тілі мәтінінде:
3-тармақ жаңа үшінші абзацпен толықтырылсын:
"ауылдық округ бюджетінің жобасын және бюджеттің атқарылуы туралы есепті келісу;".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат төрағасы: М.Турымов