О внесении изменений в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 198 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Иргизского районного маслихата Актюбинской области от 1 ноября 2023 года № 67
РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 198 "Об утверждении бюджета Аманкольского сельского округа на 2023-2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аманкольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 720,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7037 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 18 643,6 тысяч тенге;
2) затраты – 47 001,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе;
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 21 281,2 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –21 281,2 тысяча тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 21 281,2 тысяча тенге.".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Аманкольского сельского округа на 2023 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета:

Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 198 "2023-2025 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ырғыз аудандық мәслихатының 2023 жылғы 1 қарашадағы № 67 шешімі
ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 198 "2023-2025 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 25 720,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7037 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 18 643,6 мың теңге;
2) шығындар – 47 001,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -21 281,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 281,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 21 281,2 мың теңге.".
4-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2023 жылға арналған Аманкөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсетіні ескерілсін:

6 491,5 тысяч тенге – на выплату заработной платы;
782,6 тысячи тенге – на капитальные расходы государственных органов;
643 тысячи тенге – на оплату уличного освещения;
995,5 тысяч тенге – на разработку сметных расчетов.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Иргизского
районного маслихата:
М. Турымов

еңбек ақы төлеуге – 6 491,5 мың теңге;
мемлекеттік органдардың күрделі шығындарына – 782,6 мың теңге;
көше жарығына ақы төлеуге – 643 мың теңге;
сметалық есептер әзірлеуге – 995,5 мың теңге.
Аталған трансферттерінің сомасын бөлу ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ырғыз аудандық
мәслихатының төрағасы:
М. Турымов