О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 221 "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 20. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Ащылысайского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 221 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "102795" заменить цифрами "116346,2";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "98701" заменить цифрами "112252,2";
в подпункте 2):
затраты цифры "102795" заменить цифрами "117440";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-1093,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "1093,8";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств - 1093,8 тысяч тенге.".
Пункт 5 изложить в новой редакции:
"Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
организацию водоснабжения населенных пунктов;
благоустройство и озеленение населеных пунктов;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима Ащылысайского сельского округа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 "2023-2025 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 20 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "102795" сандары "116346,2" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "98701" сандары "112252,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "102795" сандары "117440" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) – "0" саны "-1093,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) – "0" саны "1093,8" сандарымен ауыстырылсын;
және мынадай мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 1093,8 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
елді мекендерді сумен жабдықтауды;
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету.
Аталған трансферттердің бөлуі Ащылысай ауылдық округ әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 20
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 221
Бюджет Ащылысайского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 20 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 221 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ащылысай ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер