О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 223 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 22. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 223 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "36837,0" заменить цифрами "43602,0",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "32304,0" заменить цифрами "39069";
в подпункте 2):
затраты - цифры "36837,0" заменить цифрами "44170,8";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "-568,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита
(использование профицита) бюджета - цифру "0" заменить цифрами "568,8";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств - 568,8 тысяч тенге.".
Дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
капитальные расходы государственного органа;
организация водоснабжения населенных пунктов".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 "2023-2025 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 22 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "36837,0" сандары "43602,0" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "32304" сандары "39069" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "36837" сандары "44170,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профициті) - "0" саны "-568,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
тапшылықты қаржыландыру
(профицитін пайдалану) - "0" саны "568,8" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 568,8мың теңге.".
Келесідей мазмұндағы 4-1 тармақпен толықтырылсын:
"4-1. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 22
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 223
Бюджет Велиховского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 22 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Велихов ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер