О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 226 "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 5 мая 2023 года № 25
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кос-Истекского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 226 следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "84 778" заменить цифрами "91 722,2",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "79 470" заменить цифрами "86 414,2";
в подпункте 2):
затраты - цифры "84 778" заменить цифрами "93 215,5";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "-1493,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – цифру "0" заменить цифрами "1493,3";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"используемые остатки бюджетных средств - 1493,3 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
благоустройство и озеленение населенных пунктов;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 226 "2023-2025 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 25 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 226 шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "84 778" сандары "91 722,2" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "79 470" сандары "86 414,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "84 778" сандары "93 215,2" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы (профицитi) - "0" саны "-1493,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) - "0" саны "1493,3" сандарымен ауыстырылсын;
және келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары -1493,3 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
мекендерді абаттындыру мен қөғалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 5 мая 2023 года № 25
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 226
Бюджет Кос-Истекского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 5 мамырдағы № 25 шешміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 226 шешміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Қос Естек ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер