О внесении изменений и дополнения в решение Каргалинского районного маслихата от 23 декабря 2022 года № 207 "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 июля 2023 года № 50
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении Каргалинского районного бюджета на 2023-2025 годы" от 23 декабря 2022 года № 207 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 176868) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Каргалинский районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 699 773 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 995 846 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 508 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 687 419 тысяч тенге;
2) затраты – 3 965 006,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 1178 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 67 275 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 66 097 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -266 411,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 266 411,4 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 67 275 тысяч тенге;
погашение займов – 66 099,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 265 236,3 тысяч тенге.".
пункт 7 дополнить подпунктом 13) следующего содержания:

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 207 "2023-2025 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 шілдедегі № 50 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 207 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 176868 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Қарғалы аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 699 773 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 995 846 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 508 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 687 419 мың теңге;
2) шығындар – 3 965 006,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 1 178 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 67 275 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 66 097 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицитi) – -266 411,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) – 266 411,4 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 67 275 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 66 099,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 265 236,3 мың теңге.".
7 тармақ келесі мазмұндағы 13) тармақшамен толықтырылсын:

"13) на организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 20 июля 2023 года № 50
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 23 декабря 2023 года № 207
Каргалинский районный бюджет на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

"13) ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 шілдедегі № 50 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 207 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Қарғалы аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер

150
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
61176
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
70287
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48406
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
81131,2
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
81131,2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
39732,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
471
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
38000
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
2928
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
519270,6
1
Жилищное хозяйство
220530,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25678,2
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
25678,2
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
194851,9
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
97651,9
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1200
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
96000
2
Коммунальное хозяйство
245823,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
212603,9
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
82469,2
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
57788
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
7164
028
Развитие коммунального хозяйства
65182,7
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
33219,5
005
Развитие коммунального хозяйства
33219,5
3
Благоустройство населенных пунктов
52917,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

150
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
61176
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
70287
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48406
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
81131,2
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
81131,2
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
39732,2
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
471
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
38000
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
2928
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
519270,6
1
Тұрғын үй шаруашылығы
220530,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25678,2
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
25678,2
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
194851,9
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
97651,9
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
1200
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
96000
2
Коммуналдық шаруашылық
245823,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
212603,9
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
82469,2
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
57788
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
7164
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
65182,7
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
33219,5
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
33219,5
3
Елді-мекендерді көркейту
52917,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі