О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 222 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 27 июля 2023 года № 55. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 222 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "233937,9" заменить цифрами "209422,8",
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "214394,9" заменить цифрами "189879,8";
в подпункте 2):
затраты - цифры "239433,4" заменить цифрами "214918,3";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
капитальные расходы государственного органа;
оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;
освещение улиц в населенных пунктах;
содержание мест захоронений и погребение безродных;
благоустройство и озеленение населеных пунктов;
на строительство и реконструкцию автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах;
капитальный и средний ремонт автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 "2023-2025 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 55 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "233937,9" сандары "209422,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "214394,9" сандары "189879,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "239433,4" сандары "214918,3" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
5 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"5.2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетіне:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтеріне;
мемлекеттік органның күрделі шығыстарына;
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсетуге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
жерлеу орындарын ұстау және туысы жоқ адамдарды жерлеуге;
мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялауға;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансфеттер түскені ескерілсін.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 27 июля 2023 года № 55
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 222
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 27 шілдедегі № 55 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер