О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 220 "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 83. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Алимбетовского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 220 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "44113,5" заменить цифрами "44410,5"
поступления трансфертов - цифры "41001,5" заменить цифрами "41298,5";
в подпункте 2):
затраты - цифры "44608,4" заменить цифрами "44905,4";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета на:
услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому;
освещение улиц в населенных пунктах;
благоустройство и озеленение населенных пунктов.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения аппарата акима сельского округа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 220 "2023-2025 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 83 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 220 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "44113,5" сандары "44410,5" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "41001,5" сандары "41298,5" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "44608,4" сандары "44905,4" сандарымен ауыстырылсын.
4-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу ауылдық округінің әкімі аппаратының шешімі негізінде жүзеге асырылады.".

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 15 ноября 2023 года № 83
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 220
Бюджет Алимбетовского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 83 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 220 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Әлімбет ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер