О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 222 "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 85
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бадамшинского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 222 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "209422,8" заменить цифрами "224237,8",
в том числе:
налоговые поступления - цифры "17646,0" заменить цифрами "17746,0";
поступления от продажи основного капитала - цифры "1897,0" заменить цифрами "1797,0";
поступления трансфертов - цифры "189879,8" заменить цифрами "204694,8";
в подпункте 2):
затраты цифры "214918,3" заменить цифрами "229733,3".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению
Каргалинского районного
маслихата от 15 ноября 2023
года № 85
Приложение 1 к решению
Каргалинского районного
маслихата от 30 декабря 2022
года № 222
Бюджет Бадамшинского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I.Доходы

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 "2023-2025 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 85 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бадамша ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 222 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "209422,8" сандары "224237,8" сандарымен ауыстырылсын,
оның ішінде:
салықтық түсімдер - "17646,0" сандары "17746,0" сандарымен ауыстырылсын;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - "1897,0" сандары "1797,0" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері - "189879,8" сандары "204694,8" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "214918,3" сандары "229733,3" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
15 қарашадағы № 85 шешіміне
қосымша
Қарғалы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
30 желтоқсандағы № 222
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Бадамша ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I.Кірістер