О внесении изменений в решение Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 223 "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2023 года № 86
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каргалинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Велиховского сельского округа на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 223 следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "45102,0" заменить цифрами "46161,4";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "40569" заменить цифрами "41628,4";
в подпункте 2):
затраты цифры "45670,8" заменить цифрами "46730,2";
пункт 4-1 изложить в новой редакции:
"4-1. Учесть в бюджете сельского округа на 2023 год поступление целевых текущих трансфертов из районного бюджета:
на услуги по обеспечению деятельности акима города районного значения, села, поселка, сельского округа;
капитальные расходы государственного органа;
организация водоснабжения населенных пунктов;
освещение улиц в населенных пунктах;
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании решения акима сельского округа.".

Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 "2023-2025 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 86 шешімі
ШЕШТІ:
1. Қарғалы аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Велихов ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "45102,0" сандары "46161,4" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "40569" сандары "41628,4" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "45670,8" сандары "46730,2" сандарымен ауыстырылсын;
4-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4-1. 2023 жылға арналған ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер;
мемлекеттік органның күрделі шығыстары;
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру;
Аталған трансферттердің бөлу ауылдық округінің әкімі шешімі негізінде жүзеге асырылады.

2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 15 ноября 2023 года № 86
Приложение 1 к решению Каргалинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 223
Бюджет Велиховского сельского округа на 2023 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 15 қарашадағы № 86 шешіміне қосымша
Қарғалы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 223 шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Велихов ауылдық округ бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Кiші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер