Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Каргалинскому району
Решение Каргалинского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2023 года № 101
В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, подпунктом 15 пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:

Қарғалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 101 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31, 37 баптары, Қазақстан Республикасы Экология кодексінің 365-бабы, 3 тармағы, 2) тармақшасына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШТІ :

1. Утвердить нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каргалинскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Каргалинского
районного маслихата
С. Аманжолов
Приложение к решению Каргалинского районного маслихата от 20 декабря 2023 года № 101
Нормы образования и накопления коммунальных отходов по Каргалинскому району
Объект накопления коммунальных отходов
Расчетная единица
Годовая норма накопления коммунальных отходов, м3
1.
Домовладения благоустроенные и неблагоустроенные
1 житель

1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеу қағидалары бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарғалы аудандық
мәслихатының төрағасы
С. Аманжолов
Қарғалы аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 101 шешіміне қосымша
Қарғалы ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары
Коммуналдық қалдықтар жинақталатын объектілер
Есептік бірлік
Коммуналдық қалдықтардың жиналған жылдық шамасы, м3
1
Жайлы жіне жайлы емес үйлер
1 тұрғын