О внесении изменений в решение Кобдинского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 269 "Об утверждении бюджета Бестауского сельского округа на 2023-2025 годы"
Решение Кобдинского районного маслихата Актюбинской области от 19 октября 2023 года № 76. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кобдинского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бестауского сельского округа на 2023-2025 годы" от 28 декабря 2022 года № 269 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бестауского сельского округа на 2023-2025 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы -30533 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления -2100 тысяч тенге;
неналоговые поступления -0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов -28433 тысяч тенге;
2) затраты -30555,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства- 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета -- 0 тенге;
6) финансирование дефицита(использование профицита) бюджета – 0 тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 22,1 тысяч тенге.".

Қобда аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 269 "2023-2025 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Қобда аудандық мәслихатының 2023 жылғы 19 қазандағы № 76 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Қобда аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 269 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Бестау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 30533 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2100 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер - 0 теңге;
трансферттер түсімдері - 28 433 мың теңге;
2) шығындар - 30555,1 мың теңге;
3)таза бюджеттік кредит беру - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 22,1 мың теңге.