О внесении изменений в решение Мартукского районного маслихата от 30 декабря 2022 года № 162 "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2023-2025 годы"
Решение Мартукского районного маслихата Актюбинской области от 14 ноября 2023 года № 55. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мартукский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мартукского районного маслихата "Об утверждении бюджетов сельских округов Мартукского района на 2023-2025 годы" от 30 декабря 2022 года № 162 следующие изменения:
подпункт 1) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 46 811 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 808 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 003 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 47 678,6 тысяч тенге;";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете Аккудыкского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 7 730 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 40 753,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 631,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 254 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 865,6 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 4 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 40 984,1 тысяч тенге;";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть в бюджете Байнассайского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 10 422,6 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 7 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 35 768 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 651 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 117 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 7 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 36 413,3 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 9 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 62 301 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 560 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 55 541 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 9 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 65 153,6 тысяч тенге;";
пункт 11 исключить;
подпункт 1) пункта 12 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 93 797 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 662 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 92 135 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 12 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 94 120,5 тысяч тенге;";
подпункт 1) пункта 15 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 50 017 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 503 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 44 514 тысяч тенге;";

Мәртөк аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 "2023-2025 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк аудандық мәслихатының 2023 жылғы 14 қарашадағы № 55 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мәртөк аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәртөк аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Мәртөк ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 162 шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 46 811 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 808 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 003 мың теңге;";
1 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 47 678,6 мың теңге;";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2023 жылға арналған Аққұдық ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 7 730 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 40 753,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 631,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 254 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 865,6 мың теңге;";
4 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 40 984,1 мың теңге;";
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2023 жылға арналған Байнассай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 10 422,6 мың теңге сомасында ескерілсін.";
7 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 35 768 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 651 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33 117 мың теңге;";
7 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 36 413,3 мың теңге;";
9 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 62 301 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 560 мың теңге;
негізгі капиталды стаудан түсетін түсмдер – 2 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 55 541 мың теңге;";
9 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 65 153,6 мың теңге;";
11 тармақ алынып тасталсын;
12 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 93 797 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 662 мың теңге;
трансферттер түсімі – 92 135 мың теңге;";
12 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 94 120,5 мың теңге;";
15 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 50 017 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 503 мың теңге;
трансферттер түсімі – 44 514 мың теңге;";

поступления трансфертов – 31 292 тысяч тенге;";
подпункт 2) пункта 32 изложить в новой редакции:
"2) затраты – 38 407,3 тысяч тенге;";
пункт 33-1 изложить в новой редакции:
"33-1. Учесть в бюджете Хазретовского сельского округа на 2023 год трансферты, передаваемые из районного бюджета, в сумме 5 835 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.

трансферттер түсімі – 31 292 мың теңге;";
32 тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 38 407,3 мың теңге;";
33-1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"33-1. 2023 жылға арналған Хазірет ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 5 835 мың теңге сомасында ескерілсін.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.