О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 286 "Об утверждении бюджета города Эмба на 2023-2025 годы"
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 21 апреля 2023 года № 22. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета города Эмба на 2023-2025 годы" от 29 декабря 2022 года № 286 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Эмба на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 194 184 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 134 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 165 444 тысяч тенге;
2) затраты – 196 682,7 тысяч тенге:
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета– -2 498,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 2 498,7 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 498,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Кадралин Б.
Приложение к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 21 апреля 2023
года № 22
Приложение 1 к решению
Мугалжарского районного
маслихата от 29 декабря 2022
года № 286
Бюджет города Эмба на 2023 год
категория
сумма (тысяч тенге)
класс
подкласс
наименование

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 286 "2023-2025 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 21 сәуірдегі № 22 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының "2023-2025 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджетін бекіту туралы" 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 286 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023-2025 жылдарға арналған Ембі қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде, 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 194 184 мың теңге:
салықтық түсімдер – 28 134 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 606 мың теңге;
трансферттер түсімі – 165 444 мың теңге;
2) шығындар – 196 682,7 мың теңге:
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 498,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 498,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары– 2 498,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Кадралин
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2023 жылғы
21 сәуірдегі № 22 шешіміне
қосымша
Мұғалжар аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
29 желтоқсандағы № 286
шешіміне 1 қосымша
2023 жылға арналған Ембі қаласының бюджеті
санаты
сомасы (мың теңге)
сыныбы
кіші сыныбы
атауы