О внесении изменений в решение Мугалжарского районного маслихата от 10 марта 2021 года № 17 "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мугалжарского районного маслихата""
Решение Мугалжарского районного маслихата Актюбинской области от 25 мая 2023 года № 58
Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мугалжарского районного маслихата "Об утверждении Методики оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мугалжарского районного маслихата"" от 10 марта 2021 года № 17 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8113) следующее изменения:
В Методике оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Мугалжарского районного маслихата", утвержденной указанным решением:
в пункте 22:
в части пятой:
слова "в пункте 5" заменить словами "в пункте 4";
в части шестой:
слова "пункту 5" заменить словами "пункту 4";
в пункте 37:
слова "в пункте 13" заменить словами "в пункте 12";
в пункте 39:
слова "в пункте 13" заменить словами "в пункте 12".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Мугалжарского
районного маслихата
Б. Кадралин

Мұғалжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17 ""Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың әдістемесін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 мамырдағы № 58 шешімі
Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мұғалжар аудандық мәслихатының ""Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемелекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың Әдістемесін бекіту туралы" 2021 жылғы 10 наурыздағы № 17 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8113 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалау әдістемесінде:
22 тармақта:
бесінші бөлігінде:
"5-тармақта" деген сөздер "4-тармақта" деген сөздермен ауыстырылсын;
алтыншы бөлігінде:
"5-тармағына" деген сөздер "4-тармағына" деген сөздермен ауыстырылсын;
37 тармақта:
"13 - тармағында" деген сөздер "12-тармағында" деген сөздермен ауыстырылсын;
39 тармақта:
"13 - тармағында" деген сөздер "12-тармағында" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Мұғалжар аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Кадралин