О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 291 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2023–2025 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 11 мая 2023 года № 23. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 291 "Об утверждении бюджета Саркульского сельского округа на 2023–2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Саркульского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 606 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 29 149 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 688 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 89 769 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 11 540 тысяч тенге;
2) затраты – 122 474,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -868,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 868,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 868,5 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 291 "2023–2025 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 11 мамырдағы № 23 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 291 "2023–2025 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Саркөл ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 121 606 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 29 149 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 688 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан тусетін түсімдер – 2 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 89 769 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 11 540 мың теңге;
2) шығындар – 122 474,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 868,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 868,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 868,5 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Саркульского сельского округа на 2023 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета в сумме 78 229 тысяч тенге. Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Саркульского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

"5. 2023 жылға арналған Саркөл ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 78 229 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу Саркөл ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1–қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов