Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Темирскому району
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 24 июля 2023 года № 65. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 25 декабря 2023 года № 135
Сноска. Утратило силу решением Темирского районного маслихата Актюбинской области от 25.12.2023 № 135 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

Темір ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 24 шілдедегі № 65 шешімі. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 25 желтоқсандағы № 135 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 135 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с подпунктом 2) пункта 3 статьи 365 Экологического кодекса Республики Казахстан, статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить прилагаемые нормы образования и накопления коммунальных отходов по Темирскому району согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель Темирского районного маслихата Б. Шаимов

Қазақстан Республикасы Экологиялық кодексінің 365-бабы 3-тармағы 2) тармақшасына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қоса беріліп отырған Темір ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормалары осы шешімнің қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов