О внесении изменений в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 294 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2023–2025 годы"
Решение Темирского районного маслихата Актюбинской области от 20 декабря 2023 года № 126. Прекращено действие в связи с истечением срока
Темирский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Темирского районного маслихата от 29 декабря 2022 года № 294 "Об утверждении бюджета Шубаркудыкского сельского округа на 2023–2025 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шубаркудыкского сельского округа на 2023–2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, к настоящему решению, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 355 840 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 68 882 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 563 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 665 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 272 730 тысяч тенге, в том числе:
субвенция – 31 748 тысяч тенге;
2) затраты – 375 274,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобритение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
постутпления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -19 434,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 19 434,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 19 434,7 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 294 "2023–2025 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Темір аудандық мәслихатының 2023 жылғы 20 желтоқсандағы № 126 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Темір аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Темір аудандық мәслихатының 2022 жылғы 29 желтоқсандағы № 294 "2023–2025 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2023–2025 жылдарға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджеті осы шешімдегі 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 355 840 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 68 882 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 563 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 665 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 272 730 мың теңге, оның ішінде:
субвенция – 31 748 мың теңге;
2) шығындар –375 274,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 19 434,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 19 434,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 19 434,7 мың теңге.";
5–тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Учесть в бюджете Шубаркудыкского сельского округа на 2023 год поступления целевых текущих трансфертов из районного бюджета на сумму 240 982 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании решения акима Шубаркудыкского сельского округа.".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Председатель Темирского
районного маслихата
Б. Шаимов

"5. 2023 жылға арналған Шұбарқұдық ауылдық округ бюджетінде аудандық бюджеттен 240 982 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімдері ескерілсін.
Ағымдағы нысаналы трансферттердің аталған сомаларын бөлу Шұбарқұдық ауылдық округ әкімінің шешімі негізінде айқындалады.".
2. Көрсетілген шешімдегі 1 – қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Темір аудандық
мәслихатының төрағасы
Б. Шаимов